Keeleõpe

Keeleõpe reeglite meeldetuletamiseks ning edukaks suhtluseks

Eesti keele kursused arendavad kõiki osaoskusi, kuulamist, lugemist, rääkimist ja kirjutamist, sh keelestruktuuride tundmist ja sõnavara tundmist. Koolitused on üles ehitatud tuginedes Euroopa keeleõppe raamdokumendi keeleoskustaseme kirjeldusele. Tule meie koolitusele, et tunda end kindlalt eesti keele koolitusele minnes. 

Osaledes meie koolitustel, saad osa õppest, kus:

  • koolitavad spetsialistid,
  • Sinu õppimist toetab koolituskeskuse meeskond, kes on igati abiks kui vajad nõustamist või tuge oma arenguteel, 
  • vajadusel saame koostada Sulle individuaalse õppekava, mille koostamisel on arvestatud kõiki täiskasvanute koolituse seaduses toodud nõudeid ning mille eduka läbimise järgselt ootab Sind tunnistus, mis tõendab sinu omandatud teadmisi ja oskusi,
  • koolituste arendamisel võtame alati arvesse osalejate tagasisidet. Väljanoppeid kursuse tagasisidest saad lugeda siit

Keeleõppe sihtgrupp 

Meie keeleõpe sobib Sulle, kui soovid valmistuda eesti keele tasemeeksamiks või meelde tuletada eesti keele reegleid. Samuti leiad koolituskalendrist kursuseid, mis aitavad emakeelt enda kasuks paremini tööle panna. 

Personaalne õppekava ja koolituse maht

Lisaks kodulehel olevatele keeleõppe kursustele on Sul võimalik meiega ühendust võtta ning kokku leppida personaalne õppekava. Veel on võimalik osaleda enda valitud õppepäevadel, mille teemasid vajad kõige enam, näiteks “Tööalane korrektne eesti keel. Kursuse pikkused sõltuvad Sinu tehtud valikust ning võivad varieeruda alates päevastest koolitustest kuni 4 kuud kestvate koolitusteni. 

Reiting Koolituskeskus on Eesti Töötukassa koolituskaardi koostööpartner. 

Vaata meie Töötukassa koolitusi siit:  Koolitused

Koolituskeskus Reiting on KFLi (Eesti Koolitus- ja Konsultatsioonifirmade Liidu) liige alates 2021.aastast.

Koolituskeskus Reiting omab Haridus- ja teadusministeeriumi poolt väljastatud tegevuslubasid nr 101 ja 119 eesti keele tasemeeksami koolituste läbiviimiseks

Soovin saada koolituspakkumisi

Sisesta enda e-posti aadress ning saa parimad pakkumised meilile

Mida kliendid meist arvavad?

Osaleja"Sekretär-juhiabi
kursus koos
personalitöö
õppega"
talv 2019

Tunnen, et minu jaoks oli koolitus ainuõige otsus. Ma olen enam kui rahul! Õppimise protsess on olnud rahuldust ja enesekindlust andev. Mulle meeldisid praktilised õppepäevad. Need elavdasid ja sundisid aju tööle. Hästi jäid meelde loenguteemad, mida seletati lahti näiteid juurde tuues. Üks kasulikumaid leonguid oli eesti keel, kus kirjtuasime CV, kaaskirja ja motivatsioonikirja. Tagantjärgi ei imesta, miks paljud ettevõtted mulle ei vastanud. Minu CV polnud koostatud vastavalt nõuetele. Kasulikud olid ka arvutitunnid, sest nüüdisajal pole arvutialaseid teadmisi kunagi vähe.