Mentorlus

Mentorlus on protsess kus kogenud ettevõtjad toetavad ja aitavad alustaval ettevõtjal toime tulla ettevõtjana, leida arenguvõimalusi ning saada tagasisidet oma tegevusele.

 

Mentorluse koostöö kestab 6 kuud kuni 1 aasta .

Maksumus: 1250 eurot koos käibemaksuga, võimalik tasuda osamaksetena.

Ettevõtjad, kes saanud toetust Eesti Töötukassast on võimalik Töötukassa kaudu taotleda mentorluse rahastamist. Loe täpsemalt SIIT

mentorlus

Kuidas koostöö toimub?

Koostöö alguses selgitame välja peamised teemad, mis vajaksid toetamist ning vastavalt sellele kaasame erinevaid mentoreid, kellega koostöö oleks kõige rohkem toetavam, lepitakse kokku kohtumiste ajakava ning teemad millele keskendutakse. 

Koostöö raames arutletakse erinevatel teemadel, mis aitab esilekerkivate väljakutsetega paremini toime tulla ja konkreetsetele probleemidele efektiivseid lahendusi leida. Teemad, kus mentor saab toeks olla on näiteks ettevõtte juhtimine, müük ja turundus, raamatupidamise korraldamine jm. 

Võta meiega ühendust ning leiame Sulle esimese konsultatsiooni aja, et saaksid mentorlusprogrammiga alustada juba õige pea!

Soovin saada koolituspakkumisi

Sisesta enda e-posti aadress ning saa parimad pakkumised meilile

Mida kliendid meist arvavad?

Osaleja"Sekretär-juhiabi
kursus koos
personalitöö
õppega"
talv 2019

Tunnen, et minu jaoks oli koolitus ainuõige otsus. Ma olen enam kui rahul! Õppimise protsess on olnud rahuldust ja enesekindlust andev. Mulle meeldisid praktilised õppepäevad. Need elavdasid ja sundisid aju tööle. Hästi jäid meelde loenguteemad, mida seletati lahti näiteid juurde tuues. Üks kasulikumaid leonguid oli eesti keel, kus kirjtuasime CV, kaaskirja ja motivatsioonikirja. Tagantjärgi ei imesta, miks paljud ettevõtted mulle ei vastanud. Minu CV polnud koostatud vastavalt nõuetele. Kasulikud olid ka arvutitunnid, sest nüüdisajal pole arvutialaseid teadmisi kunagi vähe.