Uudised

Print

3 enesekehtestamise reeglit

3 enesekehtestamise reeglit

16. aprillil toimub Tallinnas põnev koolituspäev teemal "enesekehtestamine". Kui soovid ülevaadet tõhusatest enesekehtestamise tehnikatest ja mõjusast suhtlemisest, oled oodatud osalema!

 

Koolitust viib läbi ärikonsultant ja koolitaja Ott Alemaa. Otti on õppurid iseloomustanud, kui väga head suhtlejat ning inimest, kes suudab oma kogemuste põhjal inspireerida ka teisi.


Koolitaja jagab Sinuga kolme reeglit enesekehtestamise kohta:
ENESEKEHTESTAMINE ON LUGUPIDAV SUHTUMINE ISEENDASSE - Me kõik oleme olnud olukordades, kus teeme asju teiste tahtmist mööda või muul moel surunud enda mina tahaplaanile. Põhjuseks võib olla pereliikme autoriteet, kolleegi võimupositsioon või meie soovimatus sõpra solvata. Koolitusel räägime lahti, miks on pikas perspektiivis kasulik jääda truuks oma väärtustele ja põhimõtetele.

ENESEKEHTESTAMINE EI OLE AGRESSIIVSUS TEISTE VASTU - Endale truuks jäädes peame arvestame, et see võib teisi inimesi solvata. Tunnetega manipuleerivad inimesed võivad üritada meis tekitada süümepiinu. Me ei pea kartma enesekehtestamist, sest seda rakendades on meie eesmärk enesekaitse, mitte teise inimese kahjustamine.

ENESEKEHTESTAMINE ON ÕPITAV - Mõnele inimesele on enesekehtestamine loomupärasem, kui teisele. Iseloomule vaatamata saame enesekehtestamise tehnikaid õppida ning teadliku tegevuse abil edukalt rakendada.

Kui ka Sina soovid omandada erinevaid enesekehtestamise meetodeid, oled oodatud registreerima koolitusele: https://www.reiting.ee/enesekehtestamine-41-4_13-19

#reitingkoolitus #reiting
 

Tagasi
​​