ArcGis tarkvara koolitus

Print
  • kokkuleppel
  • Tartu
Registreeru
Telli sisekoolitusena Õppekava

Anda osalejatele algteadmised geoinfosüsteemide kasutamisest, lihtsamate päringute koostamisest, temaatilisest kaardistamisest, kaardikihtide georefereerimisest ning lihtsamatest geotöötlusega seotud toimingutest.

Sihtgrupp

Oma töös katastrimõõdistamisega tegelevad töötajad.

Kursuse sisu

Geoandmebaaside kasutamine, andmete haldamine.

WMS teenuse kasutamine, kaartide ja graafikute koostamine.

Töövahendid Edit, Field Calculator, Buffer, Clip, Intersects, Union ja Merge.

Kursuse läbinu

1. ArcMapi’s andmeid kuvad ja ArcCatalogi’s andemid hallata;2. luua geoandmebaase ning sinna andmeid importida;3. seadistada kaardikihtidega seotud parameetreid;4. töötada tabelandmetega (tabelisse uute väljade lisamine ja väärtuste arvutamine (Field Calculator), andmetüübid, funktsioon Join);5. koostada atribuut- ja ruumipäringut;6. luua objektiklasse ning sinna andmeid lisada;7. andmeid redigeerida, kasutades töövahendit Editor;8. kasutada Maa-ameti avalikku WMS teenust;9. kaardikirju kuvada ja hallata (annotatsioonid);10. koostada ja kujundada teemakaarte;11. koostada graafikuid;12. määrata projektsiooni parameetreid;13. koordineerimata kaardikihte georefereerida;14. kasutada töövahendeid Buffer (puhvrite loomine), Clip (objektide lõikamine), Intersects (ühisosa leidmine), Union (ühendi leidmine) ja Merge (objektide liitmine).

Muu info

Koolituspäevad 28.09., 5.10., 12.10. ja 19.10.


Koolituskeskus Reiting on Eesti Töötukassa koolituskaardi koostööpartner.Ettevõtetel ja asutustel on võimalik tellida kõiki koolitusi ka sisekoolitusena - võimalus lähtuda just sinu ettevõtte vajadustest ja soovidest!

Pikemalt kestvate kursuste eest saab soovi korral tasuda mitmes osas (maksegraafikuga). Vaata

Vajutades Reitingu Facebooki lehel nuppu "meeldib" kehtib soodustus -5%. Facebooki sõbraks saab hakata siin: www.facebook.com/reitingkoolitus


Küsimused ja lisainfo koolituse kohta:
Tallinnas: Marit Kadak, tel 65 25 982, marit.kadak@reiting.ee
Tartus, E-õpe: Liis Kalbe, tel 5332 6481, liis.kalbe@reiting.ee  

Registreerumiseks kliki lehe ülaservas paremal nuppu "Registreeru" ja sisesta andmed.


  • Asukoht: Tartu
  • Kestus: 12 akadeemilist tundi
  • Koolitajad: Kristiin Sikk
  • Hind: 467 € + km

Koolitajad:

  • lektor
    Kristiin Sikk Kristiin Sikk on Eesti Maaülikooli maakorralduse eriala spetsialist, kes õpetab katastrimõõdistamisel kasutatavaid programme nii Loe veel
​​