Uudised

Print

Arvutialased individuaalõpped Reitingus

Kas teadsid, et Reiting Koolituskeskus pakub arvutiõpet ka neile, kes ei soovi või kel pole võimalust õppida koos grupiga? Individuaalses arvutiõppes saavad osaleda nii algajad kui ka juba pisut edasijõudnud.


Miks eelistada individuaalõpet?
1. Õppur saab valida endale sobilikud koolituspäevad ja kellaajad.
2. Koolitaja keskendub vaid õppijale ning tema soovidele ja vajadustele.
3. Osaleja saab kasutada meie koolituskeskuse sülearvutit. Kui õpilasel on olemas enda sülearvuti, saame koolituse kohandada nii, et õpe toimuks õppija arvutis.
4. Koolituse tempo on kohandatud osaleja võimetega.

Kuigi meie kodulehel on näha erinevate kursuste perioodid, saame neid muuta vastavalt õpilase soovidele ja koolitaja võimalustele. Tavapäraselt toimub koolitus 4-6 korral ning saame kokku maksimaalselt 2-3 akadeemiliseks tunniks. Koolitused toimuvad Tartus, Tallinnas ja Viljandis.

Lisainfo saamiseks helistage julgelt 5332 6481 või kirjutage koolitus@reiting.ee

Täname kui jagate seda infot :)

_________________________

Koolituskeskus Reiting on Eesti Töötukassa koolituskaardi koostööpartner.


Mis võimalusi see Sulle meie koolitustel osalemiseks annab?

Kui oled hetkel tööd otsiv inimene - kasuta aega targasti ja anna teada enda Töötukassa konsultandile, et soovid mõnel meie koolitusel osaleda. Juhul kui olete koos välja selgitanud Sinu koolitusvajaduse saadki koolitusele registreerida ning osaleda koolitusel Eesti Töötukassa toel.

Kui oled töötav inimene - uuri võimalusi, et täiendada enda teadmisi meie koolituskeskuses "Tööta ja õpi" programmi raames. Kohtu Töötukassa karjäärinõustajaga ning kui olete leidnud, et Sul oleks vajalik mõnel koolitusel osaleda, siis registreeru :)
_________________________
Kõikide Töötukassa programmide kohta saad lähemalt lugeda siit: https://www.tootukassa.ee/content/teenused/koolitused

#reitingkoolitus

Tagasi
​​