Blogi

Print

Telli ettevõttesse sisekoolitus!

14.10.2014
Sageli on märksa soodsam tellida sisekoolitus otse ettevõttesse kui töötajaid ükshaaval koolitada.
Loe edasi

TÕN - Täiskasvanud õppija nädal

13.10.2014
Käimas on järjekordne täiskasvanud õppija nädal, mida koordineerib ETKA Andras koos Haridus- ja Teadusministeeriumiga ning mille raames toimub kuni 17. oktoobrini üle Eesti hulgaliselt huvitavad üritusi ja tasuta koolitusi. Ka Koolituskeskus Reiting kutsub Sind tasuta koolitustele.
Loe edasi

Korteriühistu revisjon. Mida tasub teada enne aastaaruande esitamist revidendile või audiitorile?

16.09.2014
Korteriühistu aastaaruannete revideerimisel võib täheldada aastast aastasse korduvaid sarnaseid puudusi, mis seotud kas korteriühistu juhatuse töökorraldusega, raamatupidamisliku poolega või aastaaruande sisulise vormistamisega. Samas tasub teada, et korrektselt vormistatud algdokumendid ja ülevaatlikult koostatud aastaaruanne lihtsustavad oluliselt revidendi tööd, hoiavad kokku raamatupidaja enda aega ja aitavad säästa ka korteriühistu raha vastavale teenusele kuluvalt ajalt. Seega, enne dokumentide esitamist revidendile või audiitoritele, tasub mõelda järgmistele küsimustele.
Loe edasi

Äriühingu juhtorgani liikmete maksuõiguslik vastutus

16.09.2014
Ahvatlus ettevõtluse käigus kasumi nimel suuremaid võtta riske, võib seadusevastase või läbimõtlematu käitumise korral kaasa tuua kasumi asemel hoopis juhtorgani liikme isikliku vastutuse äriühingu maksuvõla eest.
Loe edasi

Valdusfirmade paradiis Läti

16.09.2014
Viimastel aastatel jõustunud maksumuudatuste kaudu on Läti muutunud sisuliselt valdusfirmade paradiisiks. Käesolevas artiklis välja toodud maksumuudatuste ja praktiliste näpunäidete kaudu võivad kasu lõigata ka Eesti ettevõtjad.
Loe edasi

Ülle Velt: Kuidas alustada ja läbi viia uue töötaja otsingut?

30.07.2014
Väikeettevõttes, kus töötajaid alati pigem üks vähem kui rohkem ning kus tuleb hakkama saada mitmekülgsete ja muutuvate ülesannetega, on uue inimese töölevõtt omaette kunst. Seepärast tasub otsinguprotsess eelnevalt hoolega läbi mõelda.
Loe edasi

Kuidas suvel mitte läbi põleda?

16.07.2014
Andra Neumann, Reitingu esmaabi lektor, jagab soovitusi, kuidas nautida päikest ja rannamõnusid targalt!
Loe edasi

Jälgimissüsteemid

18.06.2014
Reitingu ettevõtluse ja logistika lektor Meljo Musto avaldas ajakirja "Logistika" juuninumbris (2014) artikli sellest, kuidas jälgimisseadmed aitavad veoteenust turvalisemaks ja efektiivsemaks muuta
Loe edasi

KÜ revisjonist

02.06.2014
Meie raamatupidamisosakonna juhataja Marju Tuul käsitles ajakirja „Elamu- ja Korteriühistu“ selle aasta märtsinumbris korteriühistu revisjoni – põhiküsimusi, mida sellest kindlasti teadma peaks. Artiklis tutvustati, mida revisjoniakti koostamisel silmas pidada, et ta kaitseks ühistu liikmete huve ja jälgiks juhatuse tegevuse seaduslikkust, missugustel dokumentidel ta peaks põhinema, kui detailne ta peaks olema ning mida tuleks kokku leppida revidendi kutsumisel.
Loe edasi

​​