Blogi

Print

Revisjon kaitseb KÜ liikmete huve

06.12.2016
Korteriühistu tegevust aitab kontrollida ja koordineerida revisjon. Mida sellest kindlasti teadma peaks? Anname vastused viiele põhiküsimusele.
Loe edasi

Kairit Reiman: mõistan teenindajaid hästi ning oskan suunata

24.10.2016
Kairit Reiman on laialdlaste kogemuste ja teadmistega teenindustreener, kogemuskoolitaja, teenindusjuht ja teeninduskoolitus.ee asutaja, kes Reiting koolituskeskuses õpetab avalikku esinemist, klienditeenindust ja müüki. Tema enda teenindusoskusi on hinnatud 2005 aastal Tartu parima teenindaja tiitliga, viimased 2 aastat on ta olnud üle-eestilise konkursi „Eesti parim teenindaja“projektijuht. Sellel kevadel valisid kaubandus.ee lugejad Kairiti 5 Eesti parima teenindus-ja müügikoolitaja austusväärsesse seltskonda.
Loe edasi

Pakume sel sügisel mitmeid uusi kursusi

12.10.2016
Sel sügisel on Reiting Koolituskeskuse koolituskalendrisse lisandunud mitmeid täiesti uusi kursusi ning koolitusi. Uued koolitused on tekkinud lähtuvalt meie klientide vajadustest ja soovidest. Ehk leiad siit midagi huvitavat ja kasulikku ka endale.
Loe edasi

Kuidas valida enda jaoks sobivaim kursus või koolitus?

04.10.2016
Erinevad statistikad ja analüüsid näitavad, et mida kõrgem haridustase inimesel on, seda suurem on tema sissetulek. Õppimine suurendab ka enesekindlust ning uued teadmised ja oskused innustavad omakorda otsima uusi arenemisvõimalusi. Koolituste pakkujaid on aga turul väga palju. Kuidas kõikide pakkumiste seast endale parim välja valida?
Loe edasi

Reitingus nüüd ka venekeelsed kursused

25.07.2016
Sellest sügisest alates on Reitingu koolituskavast võimalik leida mitmeid venekeelseid kursusi. Õppegrupid alustavad nii Tartus kui Tallinnas.
Loe edasi

Raamatupidamise praktika kursus annab praktilised oskused ja enesekindluse

14.06.2016
Selle aasta kevadest on Reiting Koolituskeskuses võimalik läbida raamatupidamise praktika kursusi. Ootame neid, kellel raamatupidamise teoreetiline õpe läbitud, ent praktikas end veel väga kindlalt ei tunne. Koolitusel tehakse läbi kõik praktilised ülesanded, läbides ühe näidisettevõtte raamatupidamise vajadused.
Loe edasi

Merle Sulaoja: miski pole võimatu ja unistada tuleb suurelt

14.06.2016
Merle Sulaoja on ettevõtja ja Reiting Koolituskeskuse raamatupidamise lektor. Ta on lõpetanud Lääne Viru Rakenduskõrgkoolis majandusarvestuse eriala ja nagu ka kõik teised Reitingu lektorid omab rohkelt praktilisi kogemusi. Lisaks finantsharidusele on tal ka täiskasvanute koolitaja kutse 5 tase.
Loe edasi

Reitingu kursuslased mõlemal pool lauda

13.05.2016
Töötukassa ettevõtluskoolituse Lääne-Virumaa kursusel osalejad jäid peale mentoriga kohtumist üsna nõutuks – tegelikkus, milles tegutseb 25-aastase ajalooga ettevõtja ja see, millesse satub tänane alustaja, on paralleelmaailmad. Siit arenes mõte kohtuda ettevõtjaga, kel ettevõtlusega alustamine ja sellega seotud toimingud ning emotsioonid värskelt meeles - Koit Kaleviga firmast Airsoft24.
Loe edasi

Toeta hea sõnaga

08.03.2016
Käimas on iga aastane traditsiooniline HEA TEENINDUSE KUU. Anna ka Sina oma panus ja toeta hea sõnaga mõnda Reitingu inimest!
Loe edasi

Tulumaksutagastus koolituskuludelt

08.02.2016
Alates 01.01.2016 jõustus Tulumaksuseaduse muudatus, kus käsitletakse tulumaksutagastust täiskasvanute täienduskoolitustel osalejate ja huvikoolis õppijate koolituskuludelt.
Loe edasi

​​