Koolitused

Print

Koolituskeskus Reiting on täiendkoolitusasutus, kelle peamiseks eesmärgiks on kaasa aidata täiskasvanute elukestvale õppele.

Meie juurde on oodatud õppima nii eraisikud kui asutused. Korraldame avatud koolitusi, kuhu on võimalus liituda kõigil soovijatel, kellel on täidetud õppe alustamise tingimused ning soov täiendada oma teadmisi. 

Soovime olla ka heaks partneriks asutustele,  aidates kaasa nende töötajate arengule.

OÜ Reiting PR on Eesti Töötukassa koolituskaardi koostööpartner.

Meil on pakkuda üle 150 erineva koolituse ja kursuse. Rääkige meie kliendihaldurile oma edasiõppimise plaanidest või oma ettevõtte kaugematest eesmärkidest ja me aitame koostada koolitusplaani, mis aitab neid eesmärke saavutada. 
Kui te ei leia meie õppekavadest endale sobivat siis täpsustage oma vajadused ning loome koos uue koolituse, mis vastab teie vajadustele ning nõuetele!

Meil on oma  koolitusruumid ja esindused Tallinnas ja Tartus ning pikaajaline koostöö partneritega üle Eesti. Meeleldi viime koolitusi läbi ka ettevõtetes kohapeal või õppijate poolt soovitatavates paikades, mis sobivad koolituse korraldamiseks.
Meil on olemas mobiilne koolitustehnika, mida saame kasutada koolituste läbiviimisel.
Igapäevaselt on meil tööl koolituste korraldusmeeskond (koolitusjuhid, kliendihaldurid, sekretärid), kes abistavd igati koolitusel osalemisel ning kelle töö eesmärk on muuta õppimine teie jaoks võimalikult meeldivaks ja efektiivseks.
 
Pakume mitmesuguseid ümber- ja täiendõppevõimalusi, kõrgelt on hinnatud meie ettevõtluskoolitus ja väljaõppekursused raamatupidajatele, sekretäridele,  personalispetsialistidele. Ettevõtluskoolituse on lõpetanud juba enam kui 2000 inimest. Meie mentorklubides kohtuvad praegused ja tulevased ettevõtjad.
 
Meie koolitajad on inimesed, kes teevad tööd, mida armastavad ja valdavad. 
Koolitame valdavalt eesti keeles, osaliselt viime koolitusi läbi ka vene keeles. Valmisolek on õpetada ka inglise keeles.

Tutvu meie koolituste ja õppimistingimustega,  leia sobiv koolitus ning tule õppima! Oled väga oodatud.

Vaata koolitusi

 

​​