Uudised

Print

Koolituskeskus Reiting turul juba 22 aastat!

Koolituskeskus Reiting tähistab 8. jaanuaril oma 22 tegevusaastat. Nii pikk tegutsemisaeg on Eesti koolitusmaastikul märkimisväärne saavutus eraomandis olevate täiskasvanute täiendkoolitajate seas.
 
Selle aja jooksul on Reiting kasvanud väikesest arvutikoolitusfirmast üle-eestiliseks koolitus- ja raamatupidamiskeskuseks, mis korraldab erinevate valdkondade kursuseid vajadusel igas maakonnas ning pakub raamatupidamisteenust sõltumata kliendi asukohast.
 
Reitingu kursustel on nende aastate jooksul teadmisi täiendanud või päris uue eriala omandanud ligi 13000 inimest. Nende seas on kõige enam alustavaid ettevõtjaid ja mentorklubides osalejaid, raamatupidajaid, sekretäre, lapsehoidjaid ja haridustöötajaid.
 
Üheks Reitingu edu saladuseks on operatiivsus ja paindlikkus. Koostöö ligi 200 erineva valdkonna koolitajaga tähendab pidevat õppeprogrammide kaasajastamist. Valmidus korraldada koolitusi üle Eesti on teinud ettevõtte arvestatavaks koolitus- ja hankepartneriks ka suurtele era- ja riigifirmadele.
 
Kahel esimesel aastakümnel tegutseti koolitus- ja raamatupidamisteenuse pakkujana ainult Tartus, alates 2012. aastast avati esindus ka Tallinnas.
 
Koolitusosakonna juhataja Anneli Zirkel toob välja, et nii kaugele on jõutud tänu headele koolitajatele ning õpihimulistele õppijatele: „Tänu neile õpime ja areneme ka meie.“
 

 

Tagasi
​​