Koolitusruumid ja õppekeskkond

Print

Koolituskeskus Reiting koolitusklassid asuvad Tartus, Kastani 39 ja Tallinnas, Pärnu mnt 67a. Ruumide kirjeldusega on võimalik tutvuda allpool.
Kõik kasutatavad koolitusklassid vastavad tervisekaitse nõuetele, on sobivalt valgustatud ning piisava suurusega.
Tallinnas asuvad koolitusruumid asuvad IV korrusel ning sinna on võimalus pääseda ligi ka liikumispuudega inimesel. (Majas on olemas lift, kaldteed ja inva WC)
Tartus asuvad koolitusruumid on I korrusel.  Kaldteed  ja inva WC puuduvad, kuid kui liikumispuudega inimesed soovivad osaleda siis aitame igati,  et see oleks võimalik. 

Õppeklassid on varustatud tänapäevaste koolitusvahenditega (dataprojektor, sülearvuti, tahvel jm).

Ruumides asuvaid laudu - toole on võimalik ümber paigutata vastavalt valitud õppemetoodikale ja vajadustele.

Koolitusruumides on olemas wifi ühendus ning see on osaejatele tasuta. 

Koolituste läbiviimisel kasutame e-õppe keskkonnana Moodle keskkonda,  kas siis täies mahus e- kursuste läbiviimiseks või täiendavalt auditoorse töö tõhustamiseks või iseseisva töö raames.

Reiting Moodle keskkonda sisenemiseks peab  osaleja looma endale ise Moodle konto. Õpetused selleks on leitavad Moodle keskkonnas. Kui Moodle keskkonada kasutatakse täiendava vahendina õppetöös siis annab kooitaja koolituse käigus paroolid, millega on võimalik materjalidele ja ülesannetele ligipääs.

Kui tegemist on 100% Moodle keskkonnas toimuva koolitusega annab ligipääsu koolitusele koolitusjuht, koos täiendavate õpijuhistega.

Igaks kursuseks on ette valmistatud õppematerjal paberkandjal või elektroonselt. Õppematerjalid on kõigile osalejate tasuta.
Õppekavadest ja õppematerjalidest leiad ka soovitava kirjanduse, millega täiendavalt tutvuda. Oleme valinud sinna materjali, mida on võimalik laenutada raamatukogudest või on veel müügil. 

Nii Tartus kui Tallinnas on olemas abiruumid – puhkeruum, garderoob, tualetid, paljundusruum, kuumade ja külmade jookide automaadid ning toidu tellimise võimalus.

Kohvipausid  on organiseeritud koolitusruumide juurde ning need on õpilastele tasuta. 

Kui koolituse juures pole märgitud teisiti siis lõuna maksumus ei sisaldu koolituse hinnas.  Võimalus on kas ise toit kaasa võtta, tellida või minna einestama lähedalasuvatesse toitulustusasutustesse. Kohapeal on olemas toidu hoiustamise ja soojendamise võimalus.

Tallinnas asub samas majas ka toitlustusasutus, kus on võimalik einestada koolituse vaheaegadel. 
Tartus pakume kohapeale toidu tellimise võimalust. Toitlustusasutused asuvad  väljaspool maja 5-10 min jalutuskäigu kaugusel.

Koolituste sujuvamaks korraldamiseks ning õppijate  ja koolitajate abistamiseks on meil nii Tartus kui Tallinnas igapäevaselt tööl  koolitusmeeskond, kelle poole saavad õppijad tööaegadel pöörduda oma  küsimuste ja probleemidega.

Koolitusgruppide suurused on erinevad, sõltuvalt koolituse sisust, kuid eesmärgiks on tagada õppijate individuaalne areng koolituse jooksul ning õpimotivatsiooni säilimine.

Valdavalt piirame koolitusgrupi suurust maksimaalselt 12-16 õppijaga.  Tavapäraselt 6-8.  Väikeste gruppide eeliseks on individuaalne lähenemine ning võimalus saada põhjalikumat personaalset tagasidet oma töödele.
 

Tartu koolitusklass

Tartu seminariruum

Tartu nõupidamisruum

Tallinna koolitusklassid

Koolitusruume on võimalik ka rentida.

Vajadusel kasutame Tartus koolituste läbiviimiseks ka Dorpat Konveretsikeskuse ruume või siis muid koolitusele ja sihtgrupile sobivaid ruume üle Eesti. Vaata ruume lähemalt siit.

Vaata koolitusi

​​