коллектив

Тартуский коллектив

Anneli Zirkel

Koolitusosakonna juhataja

5565 7804
anneli.zirkel@reiting.ee

Liis Kalbe

Kliendihaldur (Tartu ja e-õpe)

5332 6481
liis.kalbe@reiting.ee

Ilona Vaagen

Koolitusjuht (hanked)

5333 8365
ilona@reiting.ee

Marge Targama

Koolitusjuht

5307 2525
marge.targama@reiting.ee

Inna Kiting

Projektijuht

742 0438
inna@reiting.ee

Sigrit Viira

Sekretär

(lapsehoolduspuhkusel)

Таллиннский коллектив

Sigrid Silbaum

Kliendihaldur (Tallinn)

5340 4279
sigrid.silbaum@reiting.ee

Anneli Zirkel

Koolitusosakonna juhataja

5565 7804
anneli.zirkel@reiting.ee

Siiri Pille

Sekretär-klienditeenindaja

5340 4279

siiri.pille@reiting.ee

Ott Alemaa

Koolitusjuht

5300 7822
ott.alemaa@reiting.ee

Laura Seeman

Koolitusjuht (hanked)

5300 7822
laura.seeman@reiting.ee

Valeria Ševtšenko

Koolitusjuht (vene keelsed koolitused)

​524 8525

valeria.sevtsenko@reiting.ee

Бухгалтерия

Marju Tuul

Raamatupidamisosakonna juhataja

5342 0801
marju@reiting.ee

Triin Kiil

Raamatupidaja assistent

5663 0680

triin@reiting.ee

Aime Jõks

Raamatupidaja

aime@reiting.ee

Liia Sepp

Raamatupidaja

liia@reiting.ee

Eva-Kaida Kliimand

Raamatupidaja

eva.kliimand@reiting.ee

Новостная рассылка

Закажите новости по электронной почте

Что о нас думают клиенты?

M. Vam"Трудовое право"

? прошла КУРС "ТРУДОВОЕ ПРАВО" с Анжелой Мелиховой.
✅Объёмная и полезная информация подана интересно, доступно для понимания. Легко усваивается! Благодарю всю команду за хорошую организацию и позитивные вибрации! ?⚖️?