Täienduskoolitusele vastuvõtt

Print
Koolituskeskuse Reiting kursusele on võimalik registreeruda koolituskeskuse kodulehel (www.reiting.ee) soovitud kursuse juures. Selleks tuleb täita registreerumisvorm vajalike andmetega ning edastada andmed elektroonselt. Enne andmete saatmist (nupult "Registreeru koolitusele") tuleb sisestada ekraanil nähtav kontrollkood.

Kursusele saab registreeruda ka telefoni teel edastades oma soovi ja registreerumiseks vajalikud andmed kliendihaldurile.
Selleks tuleb helistada
Tartus tel 733 3690,
Tallinnas 652 5982,
venekeelsete kursuste korral 524 8525.
Kliendihaldurilt saab küsida infot kursuse kohta - nii korralduslike ja sisuliste küsimuste kohta. Samuti edastada oma koolitussoovid ning erisoovid koolitusel osalemeks,.

Kui  Te ei leia sobivat koolitust võte julgelt ühendust meie kliendihalduri või koolitusjuhtidega ja räägi oma soovist, leiame koos lahenduse.

Umbes 1 nädal enne kursuse algust helistab kliendihaldur osalejatele, et kinnitada osalust. Peale seda saadetakse osalejatele arve koolituse eest. Arve tuleb tasuda enne kursuse algust. Pikkade kursuste korral on võimalik maksta maksegraafiku alusel. Maksegraafiku korral tuleb viimane makse tasuda enne kursuse lõppu.

Hiljemalt 3 päeva enne kursuse algust saadetakse osalejale meili teel korralduslik info - kursuse tunniplaan koos toimumiskoha aadressiga, juurdepääsu ja parkimistingimused jm.

 
​​