Uudised

Print

Tasuta lühiseminar Tartus. Kuidas kirjutada pressiteadet?

30. augustil 2019 korraldab Reiting Koolituskeskus koostöös alustava koolitaja Kadri Suni'ga tasuta lühiseminari "Kuidas kirjutada pressiteadet?".
Tegemist on TÄISKASVANUTE KOOLITAJA KOOLITUSE raames toimuva seminariga, mida juhendab alustav koolitaja ja hetkel samal koolitusel osalev Kadri Suni.
Kahe akadeemilise tunni jooksul annab Kadri näpunäiteid kuidas kirjutada pressiteadet ning millised on uudise tähtsamad osad.

Kuupäev: 30.08.2019
Kellaaeg: 10:00 - 11:30
Asukoht: Tartu, Kastani 39

Kohtume 30. augustil, Koolituskeskuses Reiting!

Palun täida allolev vorm hiljemalt 28.08.2019 kell 15.00, et tagada endale koht seminaril!
https://forms.gle/HJ5KmkQzfg4cwQbNA

_____________________
Seminari viib läbi alustav koolitaja Kadri Suni, kes osaleb Reiting Koolituskeskuse TÄISKASVANUTE KOOLITAJA KOOLITUSEL.

Just selle koolituse raames pakume õppijatele võimalust viia omandatud teadmised praktikasse. Täiskasvanute koolitaja koolitusele on oodatud nii kogemustega (enese täiendamiseks ning kutseeksamiks ettevalmistamiseks) kui koolitaja teed alustavad koolitajad (teadmiste omandamiseks).

Kui ka Sinul on tekkinud soov ennast koolitajana proovile panna või koolitaja kutset taotlema minna, kuid seni oled kõhelnud, tule ja osale 30. augustil toimuval seminaril. See on hea võimalus, vahetult enne seminari või pärast seda, suhelda meie koolitusjuhiga ning saada kogu vajalik info täiskasvanute koolitaja koolituse, kutse ning praktiseerimise kohta. Täiskasvanute koolitaja koolitusega alustame taas Tartus 16. augustil ja Tallinnas 2.septembril

 

Tagasi
​​