Töötajad

Print

Sekretär

Üldnumber 740 0525

 

 Diana Terner

 Sekretär
 Tel 5663 0680
 diana.terner@reiting.ee

 
 

 

 Sigrit Viira (lapsehoolduspuhkusel)

 Sekretär
 





Koolituskeskus

Osakonna üldnumber 733 3690

 

 Anneli Zirkel

 Koolitusosakonna juhataja 
 Tel 5565 7804
 anneli@reiting.ee

 

                            
    
 Liis Kalbe                              

 Kliendihaldur
 Tel 5332 6481
 liis.kalbe@reiting.ee
                           
 


                  

 Ilona Vaagen 

 Koolitusjuht (koolitushanked)
 Tel 5333 8365
 ilona@reiting.ee

 

 

 Kati Putk 

 Koolitusjuht (lapsehoidjate, hooldustöötajate, tegevusjuhendajate koolitused)
 Tel 5566 3365
 kati@reiting.ee
 



 Marge Targama

 Koolitusjuht
 Tel 5307 2525
 marge.targama@reiting.ee



 

 Inna Kiting

 Projektijuht
 
Tel 742 0438
 inna@reiting.ee

 

 

 

                           Kadi Valk

                                Andmesisestaja
                           

 

 

Raamatupidamiskeskus

Osakonna üldnumber 740 0525

 

 Marju Tuul

 Raamatupidamisosakonna juhataja
 Tel 5342 0801
 marju@reiting.ee




 

 Aime Jõks

 Raamatupidaja
 aime@reiting.ee





 

 Liia Sepp

 Raamatupidaja
 liia@reiting.ee





 

 Eva-Kaida Kliimand

 Raamatupidaja
 
eva.kliimand@reiting.ee
                                  

                         
                            

 

 Triin Kiil

 Raamatupidaja assistent
 triin@reiting.ee


 



 



Tallinna esindus

Esinduse üldnumber 652 5982

 

 Kerttu Kirspuu                              

 Sekretär-klienditeenindaja 
  Tel 53404279
  kerttu.kirspuu@reiting.ee


 

                         
 

      Indrek Makke

        Koolitusjuht
        
Tel 529 1957
        indrek.makke@reiting.ee 



 

 Laura Seeman

 Koolitusjuht (koolitushanked)
 Tel 5300 7822
 laura.seeman@reiting.ee     

 


 

 Galina Konaškova

  Koolitusjuht (venekeelsed koolitused)
  Tel 524 8525
  galina.konashkova@reiting.ee





 

 Marit Kadak (lapsehoolduspuhkusel)

 Sekretär-klienditeenindaja
 

 

 

                          

 

Juhatus


 Anneli Zirkel    
 Juhatuse liige (koolitus)
 Tel 5565 7804
 anneli@reiting.ee

 Marju Tuul 
 Juhatuse liige (raamatupidamine)
 Tel 5342 0801
 marju@reiting.ee

 Külliki Kiviste 
 Juhatuse liige (koolitus)
 Tel 523 0486
 kylliki@reiting.ee
 
​​