Meeskond

Tartu meeskond

Anneli Zirkel

Koolitusosakonna juhataja

5565 7804
anneli.zirkel@reiting.ee

Liis Kalbe

Kliendihaldur (Tartu ja e-õpe)

5332 6481
liis.kalbe@reiting.ee

Ilona Vaagen

Koolitusjuht (hanked)

5333 8365
ilona@reiting.ee

Marge Targama

Koolitusjuht

5307 2525
marge.targama@reiting.ee

Inna Kiting

Projektijuht

742 0438
inna@reiting.ee

Sigrit Viira

Sekretär

(lapsehoolduspuhkusel)

Tallinna meeskond

Anneli Zirkel

Koolitusosakonna juhataja

5565 7804
anneli.zirkel@reiting.ee

Sigrid Silbaum

Kliendihaldur (Tallinn)

5340 4279
sigrid.silbaum@reiting.ee

Siiri Pille

Sekretär-klienditeenindaja

5340 4279

siiri.pille@reiting.ee

Ott Alemaa

Koolitusjuht

5300 7822
ott.alemaa@reiting.ee

Laura Seeman

Koolitusjuht (hanked)

5300 7822
laura.seeman@reiting.ee

Valeria Ševtšenko

Koolitusjuht (venekeelsed koolitused)

​524 8525

valeria.sevtsenko@reiting.ee

Kristiina Nikkel

Koolitusjuhi assistent

Raamatupidamise meeskond

Marju Tuul

Raamatupidamisosakonna juhataja

5342 0801
marju@reiting.ee

Triin Kiil

Raamatupidaja assistent

5663 0680

triin@reiting.ee

Aime Jõks

Raamatupidaja

aime@reiting.ee

Liia Sepp

Raamatupidaja

liia@reiting.ee

Eva-Kaida Kliimand

Raamatupidaja

eva.kliimand@reiting.ee

Uudiskiri

Ole alati kursis uute koolitustega ja blogi postitustega

Mida kliendid meist arvavad?

Kersti Arro"Personaliarvestuse
dokumentatsioon"
kevad 2020

Alguses arvasin, et veebipõhine koolitus ei ole päris see, aga tegelikult on väga mugav. Ma ei pidanud hommikul vara ärkama, et bussiga Tartusse sõita ja pärast tagasi. Oluline aja kokkuhoid. Ja täiesti tehtav veebipõhiselt. Kõigil osalejatel võiks siiski olla kaameraga arvuti, siis on ikka tunda, et oledki klassiruumis.