Meeskond

Tartu meeskond

Anneli Zirkel

Koolitusosakonna juhataja

5565 7804
anneli.zirkel@reiting.ee

Hellika Rohtmets

Kliendihaldur (Tartu ja e-õpe)

5332 6481
hellika.rohtmets@reiting.ee 

Ilona Vaagen

Koolitusjuht (hanked ja nõustamine)

5333 8365
ilona@reiting.ee

Marge Targama

Koolitusjuht

5307 2525
marge.targama@reiting.ee

Moon Meier

Koolitusjuht (eesti keele koolitused)

5859 0192

moon.meier@reiting.ee

Ingrid Rummo

Eesti keele koolitaja/koolitusjuht

53 644 008

ingrid.rummo@reiting.ee

Inna Kiting

Projektijuht

5568 4415
inna@reiting.ee

Liis Kalbe

Kliendihaldur

(lapsehoolduspuhkusel)

Tallinna meeskond

Anneli Zirkel

Koolitusosakonna juhataja

5565 7804
anneli.zirkel@reiting.ee

Sigrid Silbaum

Kliendihaldur (Tallinn)

5340 4279
sigrid.silbaum@reiting.ee

Merike Nooren

Sekretär-klienditeenindaja

5340 4279

merike.nooren@reiting.ee

Laura Seeman

Koolitus- ja nõustamisteenuste juht (avatud- ja hankekoolitused ning nõustamine)

5300 7822
laura.seeman@reiting.ee

Maria Korabljova

Kliendihaldur (venekeelsed koolitused)

​524 9472

maria.korabljova@reiting.ee

Valeria Ševtšenko

Koolitusjuht (venekeelsed koolitused)

​524 8525

valeria.sevtsenko@reiting.ee

Raamatupidamise meeskond

Marju Tuul

Raamatupidamisosakonna juhataja

5342 0801
marju@reiting.ee

Triin Kiil

Raamatupidaja assistent

742 0438

triin@reiting.ee

Aime Jõks

Raamatupidaja

aime@reiting.ee

Liia Sepp

Raamatupidaja

liia@reiting.ee

Eva-Kaida Kliimand

Raamatupidaja

eva.kliimand@reiting.ee

Soovin saada koolituspakkumisi

Sisesta enda e-posti aadress ning saa parimad pakkumised meilile

Mida kliendid meist arvavad?

L. Palmiste"Täitemenetlus
teoorias ja
praktikas"
mai 2021

Oli väga praktiline ja asjalik koolitus ning hea lektor. Samuti olen koolituse korraldusega väga rahul, sest mulle sobib veebipõhine koolitus.