Meeskond

Tartu meeskond

Anneli Zirkel

Koolitusosakonna juhataja

5565 7804
anneli.zirkel@reiting.ee

Hellika Rohtmets

Kliendihaldur (Tartu ja e-õpe)

5332 6481
hellika.rohtmets@reiting.ee 

Ilona Vaagen

Koolitusjuht (hanked ja nõustamine)

5333 8365
ilona@reiting.ee

Marge Targama

Koolitusjuht

5307 2525
marge.targama@reiting.ee

Ingrid Rummo

Eesti keele koolitaja

53 644 008

ingrid.rummo@reiting.ee

Inna Kiting

Hankespetsialist

5568 4415
inna@reiting.ee

Larissa Andrejeva

Koolituste assistent (INSA hanked)

suhtluskeel eesti/vene

5384 4363

larissa@reiting.ee

Liis Kalbe

Arendusspetsialist

liis.kalbe@reiting.ee

5859 0192

Tallinna meeskond

Anneli Zirkel

Koolitusosakonna juhataja

5565 7804
anneli.zirkel@reiting.ee

Sigrid Silbaum

Kliendihaldur (Tallinn)

5340 4279
sigrid.silbaum@reiting.ee

Laura Seeman

Koolitus- ja nõustamisteenuste juht (avatud- ja hankekoolitused ning nõustamine)

5300 7822
laura.seeman@reiting.ee

Evelin Liiv

Koolitusassistent

5340 4279
evelin.liiv@reiting.ee

Maria Tõkke

Kliendihaldur (venekeelsed koolitused)

​524 9472

maria.tokke@reiting.ee

Valeria Ševtšenko

Koolitusjuht (venekeelsed koolitused)

​524 8525

valeria.sevtsenko@reiting.ee

Raamatupidamise meeskond

Marju Tuul

Raamatupidamisosakonna juhataja

5342 0801
marju@reiting.ee

Triin Kiil

Raamatupidaja assistent

742 0438

triin@reiting.ee

Aime Jõks

Raamatupidaja

aime@reiting.ee

Liia Sepp

Raamatupidaja

liia@reiting.ee

Eva-Kaida Kliimand

Raamatupidaja

eva.kliimand@reiting.ee

Soovin saada koolituspakkumisi

Sisesta enda e-posti aadress ning saa parimad pakkumised meilile

Mida kliendid meist arvavad?

K. Pommer"Raamatupidamis-
kursus koos
juhendatud praktika
ja personalitöö
õppega"
talv 2020

See viimane pool aastat möödus nii kiiresti ja ma olen väga tänulik, kõige eest. Olen täna palju rikkam!