Eesti keele koolitused

Eesti keele koolitustega saavutad eelise tööturul!

Reiting Koolituskeskus pakub eesti keele koolitusi täiskasvanutele tasemetel A1, A2, B1, B2 ja C1. Eesti keele õpe toimub erinevates linnades üle Eesti ning veebikeskkonnas Zoom. Meie koolitused arendavad nii kirjalikku kui suulist väljendusoskust ning aitavad edaspidi hakkama saada nii töö- kui eraelus.

Koolituste eesmärgiks on tasemeeksamiks ettevalmistus (kui õppekavas ei ole kirjeldatud teisiti).

 

 

Registreerimine keelekursustele:

  • Kursustele saab registreerida aastaringselt
  • Leia endale sobiv keeletase ning registreeri kursusele
  • Keeletaseme valimisel ole enda vastu aus ning ära registreeri madalamale või kõrgemale keeletaseme koolitusele. Enda keeletaseme testmiseks on võimalik kasutada Integratsiooni Sihtasutuse poolt loodud testi, mille leiad SIIT

 

 

Koolituse valik

Koolituse toimumise koht: Kursuse valikul pea silmas asukoha valikut. Kui soovid õppida klassiruumis, koos teiste osalejatega, vali kindlasti mõnes linnas toimuv koolitus. Kui aga eelistad veebi teel õppimist, vali endale sobivaim Zoom keskkonnas toimuv koolitus ning registreeri juba täna!

Koolituse toimumise aeg: kui oled päevasel ajal hõivatud inimene, leia kursus mis toimuks õhtusel ajal või nädalavahetusel. Kui sobivad päevased ajad, vali nädala sees otimuv koolitus

Koolituse eest tasumine: meie kursused on tasulised. Õppe eest on võimalik tasuda ka osade kaupa. Lisaks oleme Eesti Töötukassa koolituskaardi partnerid ning saame pakkuda “Tööta ja õpi” programmi raames osalemist.

eesti-keel

Soovin saada koolituspakkumisi

Sisesta enda e-posti aadress ning saa parimad pakkumised meilile

Mida kliendid meist arvavad?

Maiu Toots"Korteriühistu
raamatupidamine ja
maksud"
kevad 2020

Suurepärane lektor (Pille Kaarlõp). Vääriks 10 punkti, kuid alati tuleb jätta arenguvõimalus. Meeldis see, et ta ise teeb seda tööd igapäevaselt. Seega praktikuna ta teab, millele tähelepanu tuleb pöörata ning millised probleemid/küsimused võivad tekkida. Lisaks praktilistele oskustele on tal suurepärased esinemis-/õpetamisoskused. Edu talle edaspidiseks ning loodetavasti kohtume peagi.