Täiskasvanute koolitaja koolitus

Andragoogika ehk täiskasvanute koolitaja koolitustega oma ala spetsialistiks

 

 

Kas otsid uusi karjäärviõimalusi? Oled oma ala spetsialist ning soovid enda teadmisi jagada ka teistega? Oled valmis koolitama ka teisi täiskasvanuid?
✨ Kui jah, siis oled oodatud Reiting Koolituskeskusesse ✨

Andragoogika valdkonna kursuse läbimisel omandatud teadmised ja saad  hulgaliselt praktilisi kogemusi ja teadmisi, et olla parim oma valdkonnas! Meie kodulehelt leiad erinevaid täiskasvanute koolitajale sobivaid andragoogika kursuseid, mis lähtuvad elukestva õppe põhimõtetest ning kujundavad ja täiendavad Sinu kompetentse koolitajana.

 

 

Osaledes meie koolitustel, saad osa õppest, kus:

  • koolitavad oma valdkonna praktikud – oleme kaasanud vähemalt 10 erinevat koolitajat, et kõk teemad oleksid kaetud oma ala spetsialistide poolt ning saaksid kogeda erinevaid koolitamisstiile);
  • lisaks kaasaegsetele teoreetilistele teadmistele saad palju praktilisi oskusi, mida koheselt töös rakendada – näiteks pakume võimalust viia läbi üks lühiseminar, endale meeldival teemal. See annab võimaluse praktiseerida turvalises ja toetavas keskkonnas omandatud teadmisi ja oskusi;
  • Sinu õppimist toetab koolituskeskuse meeskond, kes on igati abiks kui vajad nõustamist või tuge oma arenguteel;
  • aitame Sul soovi korral valmistuda täiskasvanute koolitaja kutse – eksamiks;
  • koolituste arendamisel võtame alati arvesse osalejate tagasisidet. Väljanoppeid kursuse tagasisidest saad lugeda siit

Andragoogika sihtgrupp 

Meie kursused sobivad Sulle, kui soovid tööle asuda andragoogika valdkonnas, nt täiskasvanute koolitajana täiendõppes, sisekoolitajana ettevõttes, koolitusjuhina või ka õpetajaks kutsekoolis või täiskasvanute gümnaasiumis.

Täiskasvanute koolitaja koolitusele ootame nii alustavaid koolitajaid  kui ka neid, kes soovivad täiendada oma koolitamise oskusi tööks täiskasvanutega. 

Vaata meie koolituskalendrit siit: Koolituskalender

 

 

Personaalne õppekava ja koolituse maht

Lisaks kodulehel olevatele andragoogika valdkonna kursustele on Sul võimalik meiega ühendust võtta ning kokku leppida personaalne õppekava. Veel on võimalik osaleda enda valitud õppepäevadel, mille teemasid vajad kõige enam (näiteks “Keerukad olukorrad koolitusel”, “Õppematerjalide, esitluse ning e-portfoolio koostamise võimalused” ja “Erivajadustega õppija klassiruumis”). Kursuse pikkused sõltuvad Sinu tehtud valikust ning võivad varieeruda alates päevastest koolitustest kuni 4 kuud kestvate koolitusteni.

Reiting Koolituskeskus on Eesti Töötukassa koolituskaardi koostööpartner. 

Vaata meie Töötukassa koolitusi siit:  Koolitused

Koolituskeskus Reiting on KFLi (Eesti Koolitus- ja Konsultatsioonifirmade Liidu) liige alates 2021 aastast.

Soovin saada koolituspakkumisi

Sisesta enda e-posti aadress ning saa parimad pakkumised meilile

Mida kliendid meist arvavad?

Kersti Arro"Personaliarvestuse
dokumentatsioon"
kevad 2020

Alguses arvasin, et veebipõhine koolitus ei ole päris see, aga tegelikult on väga mugav. Ma ei pidanud hommikul vara ärkama, et bussiga Tartusse sõita ja pärast tagasi. Oluline aja kokkuhoid. Ja täiesti tehtav veebipõhiselt. Kõigil osalejatel võiks siiski olla kaameraga arvuti, siis on ikka tunda, et oledki klassiruumis.