Tööpakkumised

HARIDUSTEHNOLOOG

Tööülesanded

  • koolitajate haridustehnoloogia-alane nõustamine, koolitamine ja juhendamine ning juhend- ja metoodiliste materjalide koostamine digivahendite rakendamiseks õppeprotsessis;
  • Moodle keskkonna kaasajastamine ja e-kursuste loomine

Ootused kandidaadile:

  • soovituslikult varasemat kogemust koolitusete/õppetegevuste korraldamisel;
  • kõrgharidust (soovituslikult IT valdkonnas);
  • väga hea eesti keele oskus nii kõnes kui kirjas;
  • soovituslikult vene keele või inglise keele  oskus suhtlustasemel;
  • väga head suhtlemisoskust ja lahendustele orienteeritust;
  • pingetaluvust ja täpsust;
  • algatusvõimet ja oskust oma aega planeerida ning iseseisvalt töötada;
  • positiivset ellusuhtumist;
  • meeskonnas töötamise oskust ja tahet;
  • Moodle keskkonna administreerimise kogemus

Omalt poolt pakume

  • Tööd täiskasvanute elukestvat õpet toetavas ettevõttes

  • Töö asukohta Tartu või Tallinnas linnas

  • Osalist kuni täistööaega

  • Kaasaegset töökeskkonda ning võimalust töötada osaliselt kodukontoris.

  • Töötamist toetavas meeskonnas

  • Võimalust osaleda koolitustel

  • Ühisüritusi ja sporditoetust

  • Lisaks põhipalgale lisatasu ja kvartali lisatasu sõltuvalt koolituste mahust.

Lisainfo

  • Tööle asumise aeg: kokkuleppel
  • Töösuhte kestus: kokkuleppel
  • Vajalikud dokumendid: Kandideerimiseks saada oma CV , palgasoov ja motivatsioonikiri aadressile: konkurss@reiting.ee
  • Kandideerimise tähtaeg 29.03.2024

TÄISKASVANUTE KOOLITAJA

Koolituskeskus Reiting ootab liituma oma meeskonnaga täiskasvanute koolituste läbiviijaid nii eesti kui vene keeles üle Eesti!

Ootame koolitajaid järgmistes valdkondades:

  • täiskasvanute koolitamine;
  • ettevõtlus ja juhtimine (sh meeskonnatöö, äriprotsesside juhtimine jne);
  • personalitöö- ja juhtimine;
  • eesti keel;
  • psühholoogia;
  • IT- ja arvutiõpe;
  • raamatupidamine;
  • bürootöö;
  • turundus ja müük;

Nõudmised kandidaadile:

  • Edukal kandidaadil on olemas erialane kõrgharidus, töökogemus õpetatavas valdkonnas ning täiskasvanute õpetamise kogemus. Kasuks tuleb koolitaja kutse.
  • Koolitused ja nõustamised toimuvad valdavalt tööajal st valmidus peab olema koolitada nädala sees.
  • Kandideerimiseks ootame CVd, kust selgub nii erialane haridus, töökogemus ning lisaks millised on kitsamad teemad milles olete valmis koolitama, õpetamise keel ning sobiv piirkond.
  • Koolitusvaldkondade ja õppekavadega on võimalik tutvuda meie kodulehel: www.reiting.ee
  • Pakume võimalust kaasa aidata heal tasemel täiskasvanute elukestvale õppele, tunnipõhist töötasu, vajadusel transpordi kompensatsiooni.
  • Eduka koostöö puhul pakume võimalust ka tasuta või soodustingimustel osaleda meie poolt läbiviidavatel koolitustel sh koolitajate koolitusel, õppekavade arenduses ning ühisüritustel.

Soovin saada koolituspakkumisi

Sisesta enda e-posti aadress ning saa parimad pakkumised meilile

Mida kliendid meist arvavad?

Kaido KullamäeKlient aastast 2006
(Newbilder OÜ)

Asutasin enda ettevõtte 2006. aastal ning vajasin peatselt ka raamatupidajat. Kuulutuse kaudu jõudsin Reitinguni. "Verivärske" ettevõtjana, sain Reitingust, lisaks raamatupidamisteenusele, ka teadmisi erinevate deklaratsioonide, maksude kui kõige muu kohta. Tänaseni saan pöörduda enda raamatupidaja poole nii lihtsamate kui keerulisemate küsimustega. Olen väga rahul!