Personalitöö

Personalitöö koolitus annab mitmekülgsed oskused ja teadmised!

 
Personalitöö koolituste läbimisel omandad mitmekülgsed teadmised, mis ei tule kasuks vaid sellel konkreetselt ametikohal! Meie kodulehelt leiad mitmeid personalitöö valdkonna koolitusi nii eesti kui vene keeles, mille seast saad valida välja just endale sobiva. Näiteks on valikus personalitöö koolitus koos tööõiguse teemadega ning lisaks saad valida kursuse, kus õpid koos nii sekretär-juhiabi valdkonna kui personalitöö valdkonna teadmisi. Samuti on võimalik valida personalitöö koolitus koos raamatupidamiskoolitusega. 
 
Osaledes meie koolitustel, saad osa õppest, kus:
 

  • koolitavad oma valdkonna praktikud,
  • lisaks kaasaegsetele teoreetilistele teadmistele saad palju praktilisi oskusi, mida koheselt töös rakendada,
  • Sinu õppimist toetab koolituskeskuse meeskond, kes on igati abiks kui vajad nõustamist või tuge oma arenguteel, 
  • saad vajadusel õppida individuaalse õppekava alusel, mille koostamisel on arvestatud kõiki täiskasvanute koolituse seaduses toodud nõudeid ning mille eduka läbimise järgselt ootab Sind tunnistus, mis tõendab sinu omandatud teadmisi ja oskusi,
  • koolituste arendamisel võtame alati arvesse osalejate tagasisidet. Väljanoppeid kursuse tagasisidest saad lugeda siit

 

Personalitöö koolituse sihtgrupp

 
Meie personalitöö koolitus sobib Sulle, kui tunned, et vajaksid lisateadmisi personalitöö sisuka ameti kohta. Oodatud on kõik huvilised! Kursused sobivad inimestele, kes soovivad tööle asuda sekretäri, juhiabi, assistendina või personalitöötajana või vajavad vastava valdkonna teadmisi oma töös. Kuna koolitus on väga mitmekesine, tuleb see kasuks paljudes valdkondades tegutsedes.
 
Tutvu ka meie  personalitöö ettevõtluskoolitustega: Ettevõtluskoolitus
 

Personaalne õppekava ja koolituse maht

 
Lisaks kodulehel olevatele kursustele on Sul võimalik meiega ühendust võtta ning kokku leppida personaalne õppekava. Veel on võimalik osaleda enda valitud õppepäevadel, mille teemasid vajad kõige enam (näiteks “Tööõigus”, “Organisatsiooni kultuur ja suhtekorraldus sekretäritöös” vms). Kursuse pikkused sõltuvad Sinu tehtud valikust ning võivad varieeruda alates päevastest koolitustest kuni 3 kuud kestvate koolitusteni.
 
 


 
Reiting Koolituskeskus on Eesti Töötukassa koolituskaardi koostööpartner. 
 
Vaata meie Töötukassa koolitusi siit:  Koolitused

Soovin saada koolituspakkumisi

Sisesta enda e-posti aadress ning saa parimad pakkumised meilile

Mida kliendid meist arvavad?

Keit K."Ettevõtluse
baaskoolitus koos
äriplaani koostamisega"
jaanuar-märts 2021

Küll hilja, aga suured tänud veel kord väga asjaliku ja toreda koolituse eest! Oli nii suureks abiks ja sain palju teadlikumaks