Koolitusruumid

Koolituskeskus Reiting koolitusklassid asuvad Tartus, Kastani 39 ja Tallinnas, Pärnu mnt 67a. Reaalajas toimuvate koolituste läbiviimiseks kasutame veebikeskkonda Zoom. Ruumide kirjeldusega on võimalik tutvuda allpool.

Kõik kasutatavad koolitusklassid vastavad tervisekaitse nõuetele, on sobivalt valgustatud ning piisava suurusega. Õppeklassid on varustatud tänapäevaste koolitusvahenditega (dataprojektor, sülearvuti, tahvel jm). Koolitusruumides on olemas wifi ühendus ning see on osalejatele tasuta.

Loe lähemalt

Ruumides asuvaid laudu – toole on võimalik ümber paigutada vastavalt valitud õppemetoodikale ja vajadustele. Nii Tartus kui Tallinnas on olemas abiruumid – puhkeruum, garderoob, tualetid, paljundusruum, kuumade ja külmade jookide automaadid ning toidu tellimise võimalus.

Koolituste sujuvamaks korraldamiseks ning õppijate ja koolitajate abistamiseks on meil nii Tartus kui Tallinnas igapäevaselt tööl koolitusmeeskond, kelle poole saavad õppijad tööaegadel pöörduda oma küsimuste ja probleemidega.

Koolitusgruppide suurused on erinevad, sõltuvalt koolituse sisust, kuid eesmärgiks on tagada õppijate individuaalne areng koolituse jooksul ning õpimotivatsiooni säilimine.

Valdavalt piirame koolitusgrupi suurust maksimaalselt 12-16 õppijaga. Tavapäraselt 6-8. Väikeste gruppide eeliseks on individuaalne lähenemine ning võimalus saada põhjalikumat personaalset tagasisidet oma töödele.


Toitlustus ja kohvipausid

Kohvipausid on organiseeritud koolitusruumide juurde ning need on õpilastele tasuta.

Kui koolituse juures pole märgitud teisiti, siis lõuna maksumus ei sisaldu koolituse hinnas. Võimalus on ise toit kaasa võtta, tellida või minna einestama lähedalasuvatesse toitlustusasutustesse.

Tallinnas asub samas majas toitlustusasutus. Tartus pakume kohapeale toidu tellimise võimalust ning teised toitlustusasutused asuvad väljaspool maja (5-10 min jalutuskäigu kaugusel).

Kohapeal on olemas toidu hoiustamise ja soojendamise võimalus.


Õppematerjalid

Igaks kursuseks on ette valmistatud õppematerjal paberkandjal või elektroonselt. Õppematerjalid on kõigile osalejate tasuta.

Õppekavadest ja õppematerjalidest on leitav ka soovitav kirjanduse, millega täiendavalt tutvuda. Oleme valinud sinna materjali, mida on võimalik laenutada raamatukogudest või osta poelettidelt.


E-õppe keskkond Moodle

Koolituste läbiviimisel kasutame e-õppe keskkonnana Moodle keskkonda, kas siis täies mahus e- kursuste läbiviimiseks või täiendavalt auditoorse töö tõhustamiseks või iseseisva töö raames.

Reiting Moodle keskkonda sisenemiseks peab osaleja looma endale ise Moodle konto. Õpetused selleks on leitavad Moodle keskkonnas. Kui Moodle keskkonada kasutatakse täiendava vahendina õppetöös, siis annab koolitaja koolituse käigus paroolid, mis tagab õppijatele materjalidele ja ülesannetele ligipääsu.

Kui tegemist on 100% Moodle keskkonnas toimuva koolitusega annab ligipääsu koolitusele koolitusjuht, koos täiendavate õpijuhistega.


Veebikeskkond Zoom

Reaalajas, veebis toimuvate koolituste läbiviimisel kasutame veebikeskkonda Zoom (www.zoom.us). Koolitusel osalemiseks on vajalik arvuti, hea interneti ühendus, mikrofon ning võimalusel videokaamera. Hiljemalt päev enne koolitust, saadame osalejatele koolituse lingi, millega on võimalus koolitusega õppepäeval liituda.

Koolituse sujuvaks toimimiseks, pakume õppijatele ka tehnilist tuge.

Koolituskeskus Tartus

Tartu koolitusruumid asuvad I korrusel (kaldtee ja inva WC puudub, kuid kui liikumispuudega inimesed soovivad osaleda, siis aitame igati, et see oleks võimalik).


Koolituskeskus Tallinnas

Tallinna koolitusruumid asuvad IV korrusel ning sinna on võimalus pääseda ligi ka liikumispuudega inimesel (majas on olemas lift, kaldteed ja inva WC).

Uudiskiri

Ole alati kursis uute koolitustega ja blogi postitustega

Mida kliendid meist arvavad?

Helen Rõuk"Raamatupidamine
algajatele"
sügis 2021

Professionaalne koolitusfirma sõbraliku ja asjatundliku kollektiiviga. Jäin oma valikuga väga rahule ja loodan et jätkate vähemalt samas vaimus!