Koolitusruumid

Koolituskeskus Reiting koolitusklassid asuvad Tartus, Kastani 39 ning Tiigi 61b ja Tallinnas, Pärnu mnt 67a. Reaalajas toimuvate koolituste läbiviimiseks kasutame veebikeskkonda Zoom. Ruumide kirjeldusega on võimalik tutvuda allpool.

 

Kõik kasutatavad koolitusklassid vastavad tervisekaitse nõuetele, on sobivalt valgustatud ning piisava suurusega. Õppeklassid on varustatud tänapäevaste koolitusvahenditega (dataprojektor, sülearvuti, tahvel jm). Koolitusruumides on olemas wifi ühendus ning see on osalejatele tasuta.

Ruumides asuvaid laudu – toole on võimalik ümber paigutada vastavalt valitud õppemetoodikale ja vajadustele. Nii Tartus kui Tallinnas on olemas abiruumid – puhkeruum, garderoob, tualetid, paljundusruum, kuumade ja külmade jookide automaadid ning toidu tellimise võimalus.

Koolituste sujuvamaks korraldamiseks ning õppijate ja koolitajate abistamiseks on meil nii Tartus kui Tallinnas igapäevaselt tööl koolitusmeeskond, kelle poole saavad õppijad tööaegadel pöörduda oma küsimuste ja probleemidega.


Kui koolitus kestab enam kui 2 akadeemilist tundi, on kohvipausid organiseeritud koolitusruumide juurde ning need on õpilastele tasuta.

 

Kui koolituse juures pole märgitud teisiti, siis lõuna maksumus ei sisaldu koolituse hinnas. Võimalus on ise toit kaasa võtta (kohapeal on olemas toidu hoiustamise ja soojendamise võimalus.), tellida või minna einestama lähedalasuvatesse toitlustusasutustesse.

 

Tallinnas asub samas majas toitlustusasutus. Tartus pakume kohapeale toidu tellimise võimalust ning teised toitlustusasutused asuvad väljaspool maja (5-10 min jalutuskäigu kaugusel).

Igaks kursuseks on ette valmistatud õppematerjal paberkandjal või elektroonselt. Õppematerjalid on kõigile osalejate tasuta.

Õppekavadest ja õppematerjalidest on leitav ka soovitav kirjanduse, millega täiendavalt tutvuda. Oleme valinud sinna materjali, mida on võimalik laenutada raamatukogudest või osta poelettidelt või on kättesaadavad internetist.

Koolitusgruppide suurused on erinevad, sõltuvalt koolituse sisust, kuid eesmärgiks on tagada õppijate individuaalne areng koolituse jooksul ning õpimotivatsiooni säilimine.

Valdavalt piirame koolitusgrupi suurust maksimaalselt 12-16 õppijaga (tavapäraselt grupis 6-8 inimest). Väikeste gruppide eeliseks on individuaalne lähenemine ning võimalus saada põhjalikumat personaalset tagasisidet oma töödele.

Majad paiknevad lähestikku. Ühistranspordiühendus onväga hea – bussipeatused on mõne mõneminutilise jalutuskäigu kaugusel ning raudteejaam samuti. Omame suurt parklat, kuhu õppijatel on võimalik koolituspäeva jooksul tasuta parkida.

 

Kastani 39 koolitusruumid asuvad I korrusel (kaldtee ja inva WC puudub, kuid kui liikumispuudega inimesed soovivad osaleda, siis aitame igati, et see oleks võimalik)

Tiigi 61b koolitusruumid asuvad I korrusel (olemas kaldtee ja inva WC)

 

 

Koolituskesksuest mõnekümne meetri kaugusel on palju bussi – ja trammiühendustega peatusi, mis võimaldavad hõlpsasti kohale tulla erinevatest piirkondadest. Kaugematel tulijatel on meie juurde mugav tulla rongiga (Kitseküla rongipeatus on 10 min jalutuskäigu kaugusel). Lisaks on maja ümbruses erinevad avalikud ja tasulised parklad.

 

Koolituskeskuse ruumid asuvad 4. korrusel, kuhu pääseb nii trepist kui ka liftiga. Olemas on ka kaldteed ja invalift ratastoolis külastaja jaoks. Esimesel korrusel on olemas suunavad viited, mis juhatavad õppijad koolituskeskusesse.

Kui koolitus toimub 100% e-õppena või on vaja kasutada auditoorse töö tõhustamiseks või iseseisva töö tegemiseks lisakeskkonda, kasutame selleks Moodle e-õppe keskkond.

Reiting Moodle keskkonda sisenemiseks peab osaleja looma endale ise Moodle konto. Õpetused selleks on leitavad Moodle keskkonnas. Kui Moodle keskkonada kasutatakse täiendava vahendina õppetöös, siis annab koolitaja koolituse käigus paroolid, mis tagab õppijatele materjalidele ja ülesannetele ligipääsu

Kui tegemist on 100% Moodle keskkonnas toimuva koolitusega annab ligipääsu koolitusele koolitusjuht, koos täiendavate õpijuhistega.

Reaalajas, veebis toimuvate koolituste läbiviimisel kasutame veebikeskkonda Zoom (www.zoom.us). Enne koolituse algust saadame igale õppijale koolituse toimumise lingi ja parooli, kuhu tekib ligipääs koolituspäeva hommikul. Koos lingiga saadame ka meie poolt koostatud videojuhendi, kuidas keskkonda pääseda. Koolitusel osalemiseks on vajalik arvuti, hea interneti ühendus, mikrofon ning võimalusel videokaamera.

 

Koolituse sujuvaks toimimiseks, pakume õppijatele ka tehnilist tuge.

Soovin saada koolituspakkumisi

Sisesta enda e-posti aadress ning saa parimad pakkumised meilile

Mida kliendid meist arvavad?

Keit K."Ettevõtluse
baaskoolitus koos
äriplaani koostamisega"
jaanuar-märts 2021

Küll hilja, aga suured tänud veel kord väga asjaliku ja toreda koolituse eest! Oli nii suureks abiks ja sain palju teadlikumaks