Täienduskoolitusele vastuvõtt

Koolituskeskuse Reiting kursusele on võimalik registreeruda koolituskeskuse kodulehel (www.reiting.ee) soovitud kursuse juures. Selleks tuleb täita registreerumisvorm vajalike andmetega ning edastada andmed. Enne andmete saatmist (nupult “Registreeru koolitusele”) tuleb sisestada ekraanil nähtav kontrollkood.

Kursusele saab registreeruda ka telefoni või meili teel edastades oma soovi ja registreerumiseks vajalikud andmed kliendihaldurile. Selleks tuleb helistada (8.30-17.00) või kirjutada:

Kliendihaldurilt saab küsida infot kursuse kohta – nii korralduslike, kui ka sisuliste küsimuste kohta. Te ei leia meie koolituskalendrist sobivat koolitust? Võtke ühendust meie kliendihaldurite või koolitusjuhtidega ülalolevatel kontaktidel. Koos leiame kindlasti lahenduse!

Koolitusgrupp moodustatakse registreerumise järjekorra alusel, seejuures arvestatakse õppekavas sätestatud õppima asumise eeltingimuste täitmist (nt eelnev haridus, oskused, keeletase jne).

Koolituskeskusel on koolitusgrupi mittetäitumisel õigus koolitus ära jätta või edasi lükata grupi täitumiseni. Registreerunuid teavitatakse telefoni või e-posti teel vähemalt kolmepäevase etteteatamisega. Koolituse ärajäämisel makstakse õppetasu tagasi.
Tasuta koolituste komplekteerimine toimub vastava rahastaja nõuetest lähtuvalt ja esitatakse tasuta koolituste tutvustuse juures

Nädal enne kursuse algust kirjutab või helistab kliendihaldur osalejatele, et kinnitada osalust. Koolituskeskusel on õigus õppijat mitte-vastuvõtta juhul kui selgub, et õppijal on täitmata õppekavas nõutud eeltingimused, grupikoolitusel ei ole võimalik vastu tulla erisoovidele või õppija eelnev haridus, kogemus ning isikuomadused ei toeta õppimist valitud õppekaval.

Peale koolitusel osalemise kinnitamist saadetakse osalejatele arve koolituse eest. Arve tuleb tasuda enne kursuse algust. Üle kolme nädala kestvate kursuste korral on võimalik maksta maksegraafiku alusel. Maksegraafiku korral tuleb viimane makse tasuda enne kursuse lõppu.

Hiljemalt 3 päeva enne kursuse algust saadetakse osalejale meili teel korralduslik info – kursuse tunniplaan koos toimumiskoha aadressiga, juurdepääsu ja parkimistingimused jm.

Soovin saada koolituspakkumisi

Sisesta enda e-posti aadress ning saa parimad pakkumised meilile

Mida kliendid meist arvavad?

K. Pommer"Raamatupidamis-
kursus koos
juhendatud praktika
ja personalitöö
õppega"
talv 2020

See viimane pool aastat möödus nii kiiresti ja ma olen väga tänulik, kõige eest. Olen täna palju rikkam!