Individuaalne juhtimiskoolitus - ettevõtte strateegiline planeerimine

31.01-28.02

Veebis

Ettevõtte juhtimisalaste teadmiste ja oskuste praktiline realiseerimine äriprotsesside korraldamisel, inimeste ja ressursside juhtimisel ning strateegilise plaani loomisel eesmärkide saavutamiseks.

Sihtgrupp

Alustavad või tegutsevad ettevõtjad ja kõik teised, kes soovivad saada tänapäevaseid teadmisi ja praktilisi töövahendeid väikeettevõtte juhtimiseks.

Kursuse sisu

 • juhi roll ja selle kujunemine;
 • isiksusetest juhi omanduste määramiseks ja arendamiseks;
 • kaasav juhtimine;
 • juhi edu ja ebaedu põhjused;
 • ettevõtte hetkeolukorra analüüs (SWOT);
 • eesmärkide seadmine (SWOT baasil);
 • strateegiline plaan ja mõõdikute seadmine;
 • ettevõtte taktikalise tegevuskava koostamine;
 • tegevuskava jälgimine ja juhtimine;
 • töötajate ja iseenda motiveerimine ja toetamine;
 • isiklik eeskuju ja töökeskkonna loomine. 

Muu info

Individuaalne juhtimiskoolitus keskendub personaalselt just Teie ettevõttele efektiivseimate ja  tõhusaimate juhtimisalaste teadmiste ja oskuste praktilisele realiseerimisele äriprotsesside korraldamisel, inimeste ja ressursside juhtimisel ning strateegilise plaani loomisel eesmärkide saavutamiseks.

Personaalne. Paindliku ajakavaga - osapooltele sobilikud kohtumised lepitkse kokku koostöös juhendajaga.

Edukale lõpetajale tunnistus!

 • Kellaaeg: kokkuleppel
 • Asukoht: Veebikeskkonnas Zoom, Veebis
 • Kestvus: 16 tundi
 • Sisaldab: 4 tundi auditoorset tööd, 8 tundi praktikat õppekeskkonnas ja 4 tundi iseseisvat tööd
 • Hind: 833.00 € + km

Koolituskeskus Reiting on Eesti Töötukassa koolituskaardi koostööpartner

👉KOOLITUSTE SOODUSPAKKUMISTEGA TUTVU SIIN👈


Küsimused ja lisainfo:

Laura Köidam

Kliendihaldur (Tartu ja e-õpe)

5332 6481
laura.koidam@reiting.ee

Sigrid Silbaum

Kliendihaldur (Tallinn)

5340 4279
sigrid.silbaum@reiting.ee

Maria Korabljova

Kliendihaldur (venekeelsed koolitused)

​524 9472

maria.korabljova@reiting.ee

Koolitusele registreerumiseks kliki lehe ülaservas paremal nuppu “registreerin” ja sisesta andmed.

________________________________________________

OÜ Reiting PR on positiivselt läbinud Eesti Kõrg- ja Kutsehariduse Kvaliteediagentuuri lävendipõhise kvaliteedi hindamise

TÄHELEPANU! Alates 25. oktoobrist tuleb täienduskoolitusel osalemisel esitada enda vaktsineerituse või COVID-19 läbipõdemise tõend. Eelnimetatud tõendite puudumisel on võimalus osaleda veebis toimuvatel koolitusel. Vabariigi Valituse kehtestatud piirangutega saate tutvuda SIIN


Koolitajad:

Margus Rosin
Margus Rosin on väga laia silmaringiga ja huvitav koolitaja, kes on omandanud oma teadmised mitmetes ülikoolides õppides nii Eestis... Loe veel

Margus Rosin


Margus Rosin on väga laia silmaringiga ja huvitav koolitaja, kes on omandanud oma teadmised mitmetes ülikoolides õppides nii Eestis kui Inglismaal. Peamised kogemused ettevõtluse ja IT vallas on omandatud peale ISO27000 juhtiv audiitori kutsetunnistuse saamist. Tegutsenud Infoturbe ja IT-juhtimise vallas üle 15 aasta. On osalenud paljudesse ISKE rakenduse projektidesse nii ettevalmistuses kui ka auditeerimises. Pidevalt ennast täiendanud erinevate täienduskoolitustega infoturbe ja juhtimise vallas. Tema pikaajaline koolitaja kogemus võimaldab pakkuda huvitavaid koolitusi nii algajale arvutikasutajale, kui ka sisukaid ja praktilisi nõuandeid tippjuhtidele. Peamiselt on ta konsulteerinud keskmiseid ja suuremaid finants- ja tootmisettevõteid infoturbe ja äriprotsesside osas, kuid meeleldi lööb kaasa ka väikeettevõtluse, teeninduse ja kaubanduse sfääris. Tema tõelised lemmikud on StartUp-id.

Soovin saada koolituspakkumisi

Sisesta enda e-posti aadress ning saa parimad pakkumised meilile

Mida kliendid meist arvavad?

Osaleja"Sekretär-juhiabi
kursus koos
personalitöö
õppega"
talv 2019

Tunnen, et minu jaoks oli koolitus ainuõige otsus. Ma olen enam kui rahul! Õppimise protsess on olnud rahuldust ja enesekindlust andev. Mulle meeldisid praktilised õppepäevad. Need elavdasid ja sundisid aju tööle. Hästi jäid meelde loenguteemad, mida seletati lahti näiteid juurde tuues. Üks kasulikumaid leonguid oli eesti keel, kus kirjtuasime CV, kaaskirja ja motivatsioonikirja. Tagantjärgi ei imesta, miks paljud ettevõtted mulle ei vastanud. Minu CV polnud koostatud vastavalt nõuetele. Kasulikud olid ka arvutitunnid, sest nüüdisajal pole arvutialaseid teadmisi kunagi vähe.