Tulemuslik turundamine sotsiaalmeedia kanalites

Sotsiaalmeedia, sh facebook. Nende haldamine. Suhtlemise etikett sotsiaalmeedias

10.12

Tartu

Koolituspäeva eesmärgiks on anda ülevaade, kuidas parandada oma ettevõtte nähtavust sotsiaalmeedias läbi nutika turunduse, maine loomise ning säilitamise. 

 

Koolitusel on lisaks teooriale toodud ka rohkelt praktilisi näiteid.

Koolituse tulemusena on õppija saanud ülevaate, kuidas parandada oma ettevõtte nähtavust sotsiaalmeedias läbi nutika turunduse, maine loomise ning säilitamise.

Sihtgrupp

Alustavad ja tegutsevad väike- ning keskmise suurusega ettevõtjad, müügijuhid, sekretärid, juhiabid, müügi- ja turundusassistendid ning kõik huvilised, kel soov teha tutvust kaasaegse internetiturunduse võimalustega.

Kursuse sisu

 • turunduse üldpõhimõtted;
 • ülevaade internetiturundusest;
 • kontseptisooni loomine (mida?, kellele?, kuidas?, kui palju?);
 • sotsiaalmeedia kanalid (Facebook, Instagram, Twitter, Google, LinkedIn, Youtube);
 • mida postitada ja kuhu postitada (tekstid, pildid, videod);
 • ettevõtte positiivse kuvandi hoidmine;
 • kontseptsiooni täiendamine (kanalid, sisu, sagedus, mõtteline eelarve);
 • kliendi käitumine;
 • müügitunnel;
 • kampaania planeerimine;
 • sotsiaalmeedia toimingute mõõtmise võimalused;
 • kampaania planeerimise praktiline ülesanne.

Muu info

Koolituse hind sisaldab materjale ja kohvipausi. Edukale lõpetajale tunnistus!

 • Kellaaeg: 09.30-14.45
 • Asukoht: Kastani 39, Tartu
 • Kestvus: 6 tundi
 • Sisaldab: 4 tundi auditoorset tööd ja 2 tundi praktikat õppekeskkonnas
 • Hind: 96.00 € + km

Koolituskeskus Reiting on Eesti Töötukassa koolituskaardi koostööpartner.


Küsimused ja lisainfo:

Liis Kalbe

Kliendihaldur (Tartu ja e-õpe)

5332 6481
liis.kalbe@reiting.ee

Sigrid Silbaum

Kliendihaldur (Tallinn)

5340 4279
sigrid.silbaum@reiting.ee

Maria Korabljova

Kliendihaldur (venekeelsed koolitused)

​524 9472

maria.korabljova@reiting.ee

Koolitusele registreerumiseks kliki lehe ülaservas paremal nuppu “registreerin” ja sisesta andmed.

________________________________________________

OÜ Reiting PR on positiivselt läbinud Eesti Kõrg- ja Kutsehariduse Kvaliteediagentuuri lävendipõhise kvaliteedi hindamise

TÄHELEPANU! Alates 25. oktoobrist tuleb täienduskoolitusel osalemisel esitada enda vaktsineerituse või COVID-19 läbipõdemise tõend. Eelnimetatud tõendite puudumisel on võimalus osaleda veebis toimuvatel koolitusel. Vabariigi Valituse kehtestatud piirangutega saate tutvuda SIIN


Koolitajad:

Kadi Riive
Olen õppinud Tartu Ülikoolis kahel korral, oman magistrikraadi Majandusteaduskonnast turunduses ja juhtimises ning TÜ Usuteaduskonnast... Loe veel

Kadi Riive


Olen õppinud Tartu Ülikoolis kahel korral, oman magistrikraadi Majandusteaduskonnast turunduses ja juhtimises ning TÜ Usuteaduskonnast võrdlevas usuteaduses. Viimane annab mulle suurepärase võime mõista ja koos töötada erinevate taustade ning maailmavaadetega inimestega.Turundus on minu hobi, kirg ja töö, olen turunduse fänn ja praktik. Mul on pikaaegne praktilise turundustöö kogemus paljude erinevate ettevõtete ja brändidega. Olen töötanud Amservi, Toyota, Peugeot, Chevrolet, Opeli brändidega, juhtinud Mercedes-Benz brändi turundust  Eesti ja Leedu turgudel. Koduturu brändidest on suurim töö tehtud Gustavi, Werneri, Joel Ostrati brändide ja ettevõtetega kus juhtisin turundustegevusi sotsiaalmeediast tootearenduseni. EASi turundusüksuses töötan EASi ja trade estonia brändiga, toetan turundustegevustega Eesti ekspordinõunike ning Aasia keskuse välisesindajate tööd, aitan edendada Eesti ettevõtete toodete ning teenuste eksporti maailmaturgudele. Minu tugevuseks on turundusplaanide- ja eelarvete valdkond, ettevõtte strateegiline turundusjuhtimine, ettevõtte turundustegevuste auditite läbiviimine, ettevõtte- ja tootebrändide loomine ja kasvatamine eesmärkide ning sihtturu fookuses, samuti igapäevasemate praktiliste jooksvate turundustegevuste teema. Mul on harjumus töötada müügile suunatud ja tulemusi analüüsiva turundusega. Meeskonnatöös pean lugu agiilsest ja kohanevast juhtimisoskusest. Lektorina praktiseerin iga grupi isikupärale ning vajadustele kohandatud ja praktilistele näidetele tuginevat seminari vormis loengut. Eesti Maaülikoolis olen külalislektor alates 2018. aastast.

Uudiskiri

Ole alati kursis uute koolitustega ja blogi postitustega

Mida kliendid meist arvavad?

Merili Männik"Raamatupidamis-
kursus e-õppena"
sügis 2021

Oli rõõm osaleda raamatupidamise e-kursusel. Esialgu tundus kursuse läbimine keeruline, aga kõik õppematerjalid ja iseseisvad tööd olid nii süsteemselt planeeritud ja hästi selgitatud, et kõik oli arusaadav. Kiidusõnad ka kursuse juhendajale, alati vastas tekkinud küsimustele kiiresti ja iseseisvate tööde tagasiside oli väga põhjalik.