Klassijuhataja enesehoid

20.04

Tallinn

Koolituse eesmärk on avardada õpetajate teadlikkust enesehoiust ja arendada selleks vajalikke oskusi.

Lisaeesmärgid:

arendada õpetaja teadlikkust tema rollist vaimset tervist toetava õpikeskkonna kujundamisel;

toetada õpetajat tema professionaalse ja isiksusliku arengu suunamisel.

Sihtgrupp

Üld- ja kutsehariduskoolide õpetajad, kes töötavad või soovivad tööle asuda klassijuhatajana või õpperühma juhendajana.

Kursuse sisu

Koolitusel leitakse praktiliste tegevuste kaudu vastuseid küsimustele: Milline on vaimset tervist toetav töö- ja õpikeskkond? Kuidas läbipõlemist märgata ja ennetada? Kuidas klassijuhatajana vastu pidada ja terveks jääda? Milliseid tehnikaid kasutada enesehoiuks? Koolitusel mõtestatakse klassijuhataja muutuvat rolli ja teadvustatakse arenguprotsesside süsteemseid seaduspärasusi. 

  • Kellaaeg: 10.00 - 15.15
  • Asukoht: Pärnu mnt 67A (IV korrus), Tallinn
  • Kestvus: 6 tundi
  • Hind: 130.00 € + km

Koolituskeskus Reiting on Eesti Töötukassa koolituskaardi koostööpartner

👉KOOLITUSTE SOODUSPAKKUMISTEGA TUTVU SIIN👈


Küsimused ja lisainfo:

Hellika Rohtmets

Kliendihaldur (Tartu ja e-õpe)

5332 6481
hellika.rohtmets@reiting.ee 

Sigrid Silbaum

Kliendihaldur (Tallinn)

5340 4279
sigrid.silbaum@reiting.ee

Maria Tõkke

Kliendihaldur (venekeelsed koolitused)

​524 9472

maria.tokke@reiting.ee

Koolitusele registreerumiseks kliki lehe ülaservas paremal nuppu “registreerin” ja sisesta andmed.

________________________________________________

OÜ Reiting PR on positiivselt läbinud Eesti Kõrg- ja Kutsehariduse Kvaliteediagentuuri lävendipõhise kvaliteedi hindamise


Koolitajad:

Pille Murrik
 Pille Murrik – koolitaja ja pereterapeut, kes algselt õppis Tartu Ülikoolis arstiks ning on läbinud Rootsi Moreno Instituudis... Loe veel

Pille Murrik


 


Pille Murrik – koolitaja ja pereterapeut, kes algselt õppis Tartu Ülikoolis arstiks ning on läbinud Rootsi Moreno Instituudis psühhodraama terapeudi väljaõppe. 


 


Ta on täiendanud ennast Eesti NLP Instituudis, Gordon Training International Õpetajate Kooli kursusel, Eesti Pereteraapia Ühingu süsteemse perekonnateraapia väljaõppes jpm. Praktilisi suhtlemisoskuseid ning teraapiameetodeid õppima ajendas teda mõistmine, et rahuldamata vajadused ja oskamatus oma tunnetega toime tulla võivad viia haigestumiseni. 


Pille on 25 aastat tegutsenud koolitajana valdavalt haridus- ja sotsiaalmaastikul, lisaks teinud meeskonnakoolitusi ja supervisioone. Ta õpetab erinevaid aineid mitmes Eesti kõrgkoolis, on kaasatud TLÜ mentorkoolitusse ja alustavate õpetajate tugiprogrammi. 


Pille püüab koolitusel lähtuda osalejate vajadustest ja rõõmustab, kui grupiga tekib sünergia. Koolitustel osalenud ütlevad Pille kohta, et ta on kaasahaarav, arvestab erinevate õppimisstiilidega, seob teooria praktiliste ülesannetega ja oskab õiges suunas mõtlema ja tegutsema panna. Tallinna Ülikooli Avatud akadeemia tunnustas Pillet “Aasta Koolitaja 2016″ tiitliga. 


 

Urmo Reitav
On öeldud, et unistuste järgimine tähendab järgneda oma südame kutsele ning pole võimalik eksida, kui oma südant järgida. Urmo... Loe veel

Urmo Reitav


On öeldud, et unistuste järgimine tähendab järgneda oma südame kutsele ning pole võimalik eksida, kui oma südant järgida. Urmo on seda ise korduvalt kogenud ja praktiseerib praegugi. Ta väärtustab avatust, loovust ja arengut. Urmo töökogemus on mitmekesine ja seotud eelkõige inimestele arengu- ja kasvutingimuste loomisega. Aastatel 2002-2017 töötamine noorsootöö lektorina nii Tartu Ülikooli Viljandi kultuuriakadeemias, Tallinna Ülikoolis kui ka Tartu Ülikooli Narva kolledžis. Ta on koostanud arvukalt projektitaotlusi, neid juhtinud kui ka pannud end proovile projektide hindajana. SA Archimedes Euroopa Noored büroo on tunnustanud teda noortevaldkonna 2011.a koolitaja tiitliga ning samal aastal valiti ta TÜ Viljandi kultuuriakadeemia tudengilemmikuks.

Soovin saada koolituspakkumisi

Sisesta enda e-posti aadress ning saa parimad pakkumised meilile

Mida kliendid meist arvavad?

Keity T."Sekretär-juhiabi
kursus koos
personalitöö õppega"
talv 2021

Suured tänud kogu tiimile väga põhjaliku ja meeldiva koolituse eest.
Mõned takistused olid aga saime neist jagu. Mul on siiralt hea meel, et Reitingu oma koolitajaks valisin. Mul on ainult kiidusõnad ja kõige positiivsemad emotsioonid.