Õpetaja klassikultuuri kujundajana

10.10

Tallinn

Koolituse eesmärk on avardada õpetajate  teadlikkust klassikultuuri kujundamisest ja arendada selleks vajalikke oskuseid.

Lisaeesmärgid:

tõsta õpetaja teadlikkust tema rollist ja arendada kutseoskusi;

toetada õpetajat tema professionaalse ja isiksusliku arengu suunamisel.

Sihtgrupp

Üld- ja kutsehariduskoolide õpetajad, kes töötavad või soovivad tööle asuda klassijuhatajana või õpperühma juhendajana.

Kursuse sisu

  • kuidas käivitada uut õppijate gruppi;
  • kuidas kaasata õppijad väärtuspõhiste kokkulepete sõlmimisse ja miks see on oluline; • kuidas selgitada välja grupi ühised väärtused;
  • kuidas luua koostöine õhkkond;
  • kuidas luua ja hoida grupis traditsioone; 
  • klassijuhataja muutuva rolli mõtestamine ja arenguprotsesside süsteemsete seaduspärasuste teadvustamine.
  • Kellaaeg: 10.00 - 15.00
  • Asukoht: Pärnu mnt 67A (IV korrus), Tallinn
  • Kestvus: 6 tundi
  • Hind: 130.00 € + km

Koolituskeskus Reiting on Eesti Töötukassa koolituskaardi koostööpartner

👉KOOLITUSTE SOODUSPAKKUMISTEGA TUTVU SIIN👈


Küsimused ja lisainfo:

Hellika Rohtmets

Kliendihaldur (Tartu ja e-õpe)

5332 6481
hellika.rohtmets@reiting.ee 

Sigrid Silbaum

Kliendihaldur (Tallinn)

5340 4279
sigrid.silbaum@reiting.ee

Maria Tõkke

Kliendihaldur (venekeelsed koolitused)

​524 9472

maria.tokke@reiting.ee

Koolitusele registreerumiseks kliki lehe ülaservas paremal nuppu “registreerin” ja sisesta andmed.

________________________________________________

OÜ Reiting PR on positiivselt läbinud Eesti Kõrg- ja Kutsehariduse Kvaliteediagentuuri lävendipõhise kvaliteedi hindamise


Koolitajad:

Pille Murrik
 Pille Murrik – koolitaja ja pereterapeut, kes algselt õppis Tartu Ülikoolis arstiks ning on läbinud Rootsi Moreno Instituudis... Loe veel

Pille Murrik


 


Pille Murrik – koolitaja ja pereterapeut, kes algselt õppis Tartu Ülikoolis arstiks ning on läbinud Rootsi Moreno Instituudis psühhodraama terapeudi väljaõppe. 


 


Ta on täiendanud ennast Eesti NLP Instituudis, Gordon Training International Õpetajate Kooli kursusel, Eesti Pereteraapia Ühingu süsteemse perekonnateraapia väljaõppes jpm. Praktilisi suhtlemisoskuseid ning teraapiameetodeid õppima ajendas teda mõistmine, et rahuldamata vajadused ja oskamatus oma tunnetega toime tulla võivad viia haigestumiseni. 


Pille on 25 aastat tegutsenud koolitajana valdavalt haridus- ja sotsiaalmaastikul, lisaks teinud meeskonnakoolitusi ja supervisioone. Ta õpetab erinevaid aineid mitmes Eesti kõrgkoolis, on kaasatud TLÜ mentorkoolitusse ja alustavate õpetajate tugiprogrammi. 


Pille püüab koolitusel lähtuda osalejate vajadustest ja rõõmustab, kui grupiga tekib sünergia. Koolitustel osalenud ütlevad Pille kohta, et ta on kaasahaarav, arvestab erinevate õppimisstiilidega, seob teooria praktiliste ülesannetega ja oskab õiges suunas mõtlema ja tegutsema panna. Tallinna Ülikooli Avatud akadeemia tunnustas Pillet “Aasta Koolitaja 2016″ tiitliga. 


 

Urmo Reitav
On öeldud, et unistuste järgimine tähendab järgneda oma südame kutsele ning pole võimalik eksida, kui oma südant järgida. Urmo... Loe veel

Urmo Reitav


On öeldud, et unistuste järgimine tähendab järgneda oma südame kutsele ning pole võimalik eksida, kui oma südant järgida. Urmo on seda ise korduvalt kogenud ja praktiseerib praegugi. Ta väärtustab avatust, loovust ja arengut. Urmo töökogemus on mitmekesine ja seotud eelkõige inimestele arengu- ja kasvutingimuste loomisega. Aastatel 2002-2017 töötamine noorsootöö lektorina nii Tartu Ülikooli Viljandi kultuuriakadeemias, Tallinna Ülikoolis kui ka Tartu Ülikooli Narva kolledžis. Ta on koostanud arvukalt projektitaotlusi, neid juhtinud kui ka pannud end proovile projektide hindajana. SA Archimedes Euroopa Noored büroo on tunnustanud teda noortevaldkonna 2011.a koolitaja tiitliga ning samal aastal valiti ta TÜ Viljandi kultuuriakadeemia tudengilemmikuks.

Soovin saada koolituspakkumisi

Sisesta enda e-posti aadress ning saa parimad pakkumised meilile

Mida kliendid meist arvavad?

Kersti Arro"Personaliarvestuse
dokumentatsioon"
kevad 2020

Alguses arvasin, et veebipõhine koolitus ei ole päris see, aga tegelikult on väga mugav. Ma ei pidanud hommikul vara ärkama, et bussiga Tartusse sõita ja pärast tagasi. Oluline aja kokkuhoid. Ja täiesti tehtav veebipõhiselt. Kõigil osalejatel võiks siiski olla kaameraga arvuti, siis on ikka tunda, et oledki klassiruumis.