Keeleõpe

Keeleõpe reeglite meeldetuletamiseks ning edukaks suhtluseks

 
Eesti keele kursused arendavad kõiki osaoskusi, kuulamist, lugemist, rääkimist ja kirjutamist, sh keelestruktuuride tundmist ja sõnavara tundmist. Koolitused on üles ehitatud tuginedes Euroopa keeleõppe raamdokumendi keeleoskustaseme kirjeldusele. Tule meie koolitusele, et tunda end kindlalt eesti keele koolitusele minnes. 
 
Osaledes meie koolitustel, saad osa õppest, kus:
 

  • koolitavad spetsialistid,
  • Sinu õppimist toetab koolituskeskuse meeskond, kes on igati abiks kui vajad nõustamist või tuge oma arenguteel, 
  • vajadusel saame koostada Sulle individuaalse õppekava, mille koostamisel on arvestatud kõiki täiskasvanute koolituse seaduses toodud nõudeid ning mille eduka läbimise järgselt ootab Sind tunnistus, mis tõendab sinu omandatud teadmisi ja oskusi,
  • koolituste arendamisel võtame alati arvesse osalejate tagasisidet. Väljanoppeid kursuse tagasisidest saad lugeda siit

 

Keeleõppe sihtgrupp 

 
Meie keeleõpe sobib Sulle, kui soovid valmistuda eesti keele tasemeeksamiks või meelde tuletada eesti keele reegleid. Samuti leiad koolituskalendrist kursuseid, mis aitavad emakeelt enda kasuks paremini tööle panna. 
 
Tutvu ka meie  logistika koolitustega: Logistika koolitus
 

Personaalne õppekava ja koolituse maht

 
Lisaks kodulehel olevatele keeleõppe kursustele on Sul võimalik meiega ühendust võtta ning kokku leppida personaalne õppekava. Veel on võimalik osaleda enda valitud õppepäevadel, mille teemasid vajad kõige enam, näiteks “Tööalane korrektne eesti keel. Kursuse pikkused sõltuvad Sinu tehtud valikust ning võivad varieeruda alates päevastest koolitustest kuni 4 kuud kestvate koolitusteni. 
 

 
Reiting Koolituskeskus on Eesti Töötukassa koolituskaardi koostööpartner. 
 
Vaata meie Töötukassa koolitusi siit:  Koolitused
 
Koolituskeskus Reiting on KFLi (Eesti Koolitus- ja Konsultatsioonifirmade Liidu) liige alates 2021.aastast.

Soovin saada koolituspakkumisi

Sisesta enda e-posti aadress ning saa parimad pakkumised meilile

Mida kliendid meist arvavad?

Marite Butkaite"Täiskasvanute
koolitaja koolitus"
sügis 2020

Läbisin koolituse eelmisel sügisel. Soovitan soojalt! Minu jaoks sobis väga hästi! Olin vahelduva eduga päevatöö kõrvalt loovkirjutamisega seotud koolitusi ja töötube teinud umbes kümmekond aastat. Reitingu koolituse läbimine oli minu jaoks väga väga hea asi.
Sai kunagi õpitu ja aastate jooksul kogetu uuesti läbi võetud. Tagasivaate ja värskendamisena väga hea ning sai ka uusi oskusi-teadmisi. Samuti sobis mulle see seetõttu, et oli nii teooriat kui ka praktikat. Võin öelda, et paari kuu jooksul toimus intensiivne töö, mille tulemusi on tundsin - et ikka soovin oma tulevikku siduda õpetamise ja juhendamisega. 🙂
Hea on ka see, et kursuse jooksul käiakse läbi erinevad teemad alates täiskasvanute koolitamise ABC-st lõpetades erinevate tehnoloogialahendustega. Rääkimata videotreeningust ja võimalusest osaleda praktikapäeval.