Mentorlus

Pakume alustavale ettevõtjale mentorluse teenust.

Mentorlus on protsess kus kogenud ettevõtjad toetavad ja aitavad alustaval ettevõtjal toime tulla ettevõtjana, leida arenguvõimalusi ning saada tagasisidet oma tegevusele.

Mentorluse koostöö kestab 6 kuud kuni 1 aasta .

Maksumus: 1250 eurot koos käibemaksuga, võimalik tasuda osamaksetena.

Ettevõtjad, kes saanud toetust Eesti Töötukassast on võimalik Töötukassa kaudu taotleda mentorluse rahastamist. Loe täpsemalt SIIT

Kuidas koostöö toimub?

Koostöö alguses selgitame välja peamised teemad, mis vajaksid toetamist ning vastavalt sellele kaasame erinevaid mentoreid, kellega koostöö oleks kõige rohkem toetavam, lepitakse kokku kohtumiste ajakava ning teemad millele keskendutakse. 

Koostöö raames arutletakse erinevatel teemadel, mis aitab esilekerkivate väljakutsetega paremini toime tulla ja konkreetsetele probleemidele efektiivseid lahendusi leida. Teemad, kus mentor saab toeks olla on näiteks ettevõtte juhtimine, müük ja turundus, raamatupidamise korraldamine jm. 

Esimene, kuni 30 min konsultatsioon ja vajaduste kaardistamine on Sulle tasuta.

Kui tekkis huvi helista 55657804 või kirjuta aadressil mentorlus@reiting.ee

Soovin saada koolituspakkumisi

Sisesta enda e-posti aadress ning saa parimad pakkumised meilile

Mida kliendid meist arvavad?

Merili Männik"Raamatupidamis-
kursus e-õppena"
sügis 2021

Oli rõõm osaleda raamatupidamise e-kursusel. Esialgu tundus kursuse läbimine keeruline, aga kõik õppematerjalid ja iseseisvad tööd olid nii süsteemselt planeeritud ja hästi selgitatud, et kõik oli arusaadav. Kiidusõnad ka kursuse juhendajale, alati vastas tekkinud küsimustele kiiresti ja iseseisvate tööde tagasiside oli väga põhjalik.