Mentorlus

Mentorlus on protsess kus kogenud ettevõtjad toetavad ja aitavad alustaval ettevõtjal toime tulla ettevõtjana, leida arenguvõimalusi ning saada tagasisidet oma tegevusele.

 

Mentorluse koostöö kestab 6 kuud kuni 1 aasta .

Maksumus: 1250 eurot koos käibemaksuga, võimalik tasuda osamaksetena.

Ettevõtjad, kes saanud toetust Eesti Töötukassast on võimalik Töötukassa kaudu taotleda mentorluse rahastamist. Loe täpsemalt SIIT

mentorlus

Kuidas koostöö toimub?

Koostöö alguses selgitame välja peamised teemad, mis vajaksid toetamist ning vastavalt sellele kaasame erinevaid mentoreid, kellega koostöö oleks kõige rohkem toetavam, lepitakse kokku kohtumiste ajakava ning teemad millele keskendutakse. 

Koostöö raames arutletakse erinevatel teemadel, mis aitab esilekerkivate väljakutsetega paremini toime tulla ja konkreetsetele probleemidele efektiivseid lahendusi leida. Teemad, kus mentor saab toeks olla on näiteks ettevõtte juhtimine, müük ja turundus, raamatupidamise korraldamine jm. 

Võta meiega ühendust ning leiame Sulle esimese konsultatsiooni aja, et saaksid mentorlusprogrammiga alustada juba õige pea!

Soovin saada koolituspakkumisi

Sisesta enda e-posti aadress ning saa parimad pakkumised meilile

Mida kliendid meist arvavad?

Piret Sillaots"Ettevõtluse
baaskoolitus koos
äriplaani koostamisega"
märts 2022

Tahtsin teatada rõõmusõnumit! Minu äriplaan sai toetuse :)
Olen väga tänulik kogu abi ja toetuse eest. Ettevõtluskoolituse läbimine andis mulle julguse oma plaanid ellu viia ning alustada uut teekonda ettevõtjana.