Töökeskkond ja -ohutus

Töötervishoiu koolitus

 

 

🗂️Viimastel aastatel on töötervishoiuga seotud seadusandlus väga palju muutunud ning see aasta on Tööinspektsioon suunanud erilise tähelepanu kantserogeenidele, isikukaitsevahenditele, töö- ja puhkeajale. Et kõikide muudatustega kursis olla, olete oodatud meie “Töötervishoiu ja -ohutuse” koolitustele.

 

Reiting Koolituskeskuses on võimalik läbida seaduses ettenähtud 24-tunniline, kui ka 8-tunniline töötervishoiu koolitus. Kuid mis on nende koolituste vahe ja kes neid peavad läbima❓

 

 

24- tunnine koolitus

 

koolituse peavad läbima kõik TÖÖKESKKONNAVOLINIKUD (peab olema igas ettevõttes, kus on rohkem kui 10 töötajat) ja TÖÖKESKKONNANÕUKOGU LIIKMETELE (peavad olema igas ettevõttes, kus on rohkem kui 150 töötajat).

 

💡Ja veel – kas teadsid et IGAS ETTEVÕTTES, sõltumata tema suurusest, peab olema TÖÖKESKKONNASPETSIALIST, kellel on tööohutusalased teadmised? Ka kõigil neil on soovitatav läbida 24-tunnine koolitus, et olla kursis nõudmistega ja muuta enda töökeskkond seadusele vastavaks.

 

 

8- tunnine täiendkoolitus

 

koolitus on mõeldud kõikidele, kellel on varasemalt läbitud 24-tunnine väljaõpe ning soovivad teadmisi täiendada. Tänasel päeval, kui seadusandlus on viimastel aastatel palju muutunud, on see eriti vajalik!

 


Osaledes meie koolitustel, saad osa õppest, kus:

  • koolitavad oma valdkonna praktikud;
  • lisaks kaasaegsetele teoreetilistele teadmistele saad palju praktilisi oskusi, mida koheselt töös rakendada;
  • Sinu õppimist toetab koolituskeskuse meeskond, kes on igati abiks kui vajad nõustamist või tuge oma arenguteel;
  • koolituste arendamisel võtame alati arvesse osalejate tagasisidet. Väljanoppeid kursuse tagasisidest saad lugeda siit;
  • vastavalt ettevõtte vajadustele, on võimalus koolituste sisu muuta ning tellida neid sisekoolitustena

 

 

Kas teadsid, et

 

sel aastal avalikustas Tööinspektsioon esimest korda, milliseid ettevõtteid aasta jooksul kontrollitakse? Kas leiad SIIT nimekirjast ka enda ettevõtte? Ja lisaks sellele nimekirjale tehakse ettevõtetesse jätkuvalt ka tavapäraseid kontrolle, kus kontrollitakse töötervishoiu korraldamist ettevõttes.

 

 

Reiting Koolituskeskus on Eesti Töötukassa koolituskaardi koostööpartner. 

 

 

Vaata meie Töötukassa koolitusi siit:  Koolitused

Soovin saada koolituspakkumisi

Sisesta enda e-posti aadress ning saa parimad pakkumised meilile

Mida kliendid meist arvavad?

L. Palmiste"Täitemenetlus
teoorias ja
praktikas"
mai 2021

Oli väga praktiline ja asjalik koolitus ning hea lektor. Samuti olen koolituse korraldusega väga rahul, sest mulle sobib veebipõhine koolitus.