Turundus, müük, klienditeenindus

Koolitusi ei leitud!

Turunduskoolituste mitmekesisus Reiting koolituskeskuses

 
Turunduskoolituse läbimisel omandad edukaks tööks vajalikke oskusi ja teadmisi kaupade/ teenuste reklaamimisel ning müümisel! Meie kodulehelt leiad mitmeid turunduskoolitusi, mille seast saad valida just endale sobiva.
 
Osaledes meie koolitustel, saad osa õppest, kus:
 

  • koolitavad oma valdkonna praktikud,
  • lisaks kaasaegsetele teoreetilistele teadmistele saad palju praktilisi oskusi, mida koheselt töös rakendada,
  • saad kujundada oma ettevõtte turundusstrateegia ning seda koolituse jooksul ellu viia,
  • Sinu õppimist toetab koolituskeskuse meeskond, kes on igati abiks kui vajad nõustamist või tuge oma arenguteel, 
  • saad vajadusel õppida individuaalse õppekava alusel, mille koostamisel on arvestatud kõiki täiskasvanute koolituse seaduses toodud nõudeid ning mille eduka läbimise järgselt ootab Sind tunnistus, mis tõendab sinu omandatud teadmisi ja oskusi,
  • koolituste arendamisel võtame alati arvesse osalejate tagasisidet. Väljanoppeid kursuse tagasisidest saad lugeda siit

 

Turunduskoolituse sihtgrupp 

 
Meie turunduskoolitus sobib Sulle, kui tunned, et vajaksid lisateadmisi turundamise kohta. Oodatud on ka need huvilised, kel varasemat kokkupuudet turundamisega ei ole. Turunduskoolitus annab hea põhja, et oma teenuseid ja/või tooteid edukalt turundada. 
 
Tutvu ka meie  IT koolitustega: IT koolitus
 

Personaalne õppekava ja koolituse maht

 
Lisaks kodulehel olevatele kursustele on Sul võimalik meiega ühendust võtta ning kokku leppida personaalne õppekava. Veel on võimalik osaleda enda valitud õppepäevadel, mille teemasid vajad kõige enam (näiteks “Kõnekunst ja meedia suhtlus”, “Mõjusa e-kirja ja müügipakkumise koostamine” vms). Kursuse pikkused sõltuvad Sinu tehtud valikust ning võivad varieeruda alates päevastest koolitustest kuni 3 kuud kestvate koolitusteni. Vali turunduskoolitus, mis toimub e-õppes või veebiõppes – täpselt nii, nagu Sulle sobib!
 

 
Reiting Koolituskeskus on Eesti Töötukassa koolituskaardi koostööpartner.
 
Vaata meie Töötukassa koolitusi siit:  Koolitused

Soovin saada koolituspakkumisi

Sisesta enda e-posti aadress ning saa parimad pakkumised meilile

Mida kliendid meist arvavad?

Osaleja"Sekretär-juhiabi
kursus koos
personalitöö
õppega"
talv 2019

Tunnen, et minu jaoks oli koolitus ainuõige otsus. Ma olen enam kui rahul! Õppimise protsess on olnud rahuldust ja enesekindlust andev. Mulle meeldisid praktilised õppepäevad. Need elavdasid ja sundisid aju tööle. Hästi jäid meelde loenguteemad, mida seletati lahti näiteid juurde tuues. Üks kasulikumaid leonguid oli eesti keel, kus kirjtuasime CV, kaaskirja ja motivatsioonikirja. Tagantjärgi ei imesta, miks paljud ettevõtted mulle ei vastanud. Minu CV polnud koostatud vastavalt nõuetele. Kasulikud olid ka arvutitunnid, sest nüüdisajal pole arvutialaseid teadmisi kunagi vähe.