Turundus, müük, klienditeenindus

Turunduskoolituste mitmekesisus Reiting koolituskeskuses

 
Turunduskoolituse läbimisel omandad edukaks tööks vajalikke oskusi ja teadmisi kaupade/ teenuste reklaamimisel ning müümisel! Meie kodulehelt leiad mitmeid turunduskoolitusi, mille seast saad valida just endale sobiva.
 
Osaledes meie koolitustel, saad osa õppest, kus:
 

  • koolitavad oma valdkonna praktikud,
  • lisaks kaasaegsetele teoreetilistele teadmistele saad palju praktilisi oskusi, mida koheselt töös rakendada,
  • saad kujundada oma ettevõtte turundusstrateegia ning seda koolituse jooksul ellu viia,
  • Sinu õppimist toetab koolituskeskuse meeskond, kes on igati abiks kui vajad nõustamist või tuge oma arenguteel, 
  • saad vajadusel õppida individuaalse õppekava alusel, mille koostamisel on arvestatud kõiki täiskasvanute koolituse seaduses toodud nõudeid ning mille eduka läbimise järgselt ootab Sind tunnistus, mis tõendab sinu omandatud teadmisi ja oskusi,
  • koolituste arendamisel võtame alati arvesse osalejate tagasisidet. Väljanoppeid kursuse tagasisidest saad lugeda siit

 

Turunduskoolituse sihtgrupp 

 
Meie turunduskoolitus sobib Sulle, kui tunned, et vajaksid lisateadmisi turundamise kohta. Oodatud on ka need huvilised, kel varasemat kokkupuudet turundamisega ei ole. Turunduskoolitus annab hea põhja, et oma teenuseid ja/või tooteid edukalt turundada. 
 
Tutvu ka meie  IT koolitustega: IT koolitus
 

Personaalne õppekava ja koolituse maht

 
Lisaks kodulehel olevatele kursustele on Sul võimalik meiega ühendust võtta ning kokku leppida personaalne õppekava. Veel on võimalik osaleda enda valitud õppepäevadel, mille teemasid vajad kõige enam (näiteks “Kõnekunst ja meedia suhtlus”, “Mõjusa e-kirja ja müügipakkumise koostamine” vms). Kursuse pikkused sõltuvad Sinu tehtud valikust ning võivad varieeruda alates päevastest koolitustest kuni 3 kuud kestvate koolitusteni. Vali turunduskoolitus, mis toimub e-õppes või veebiõppes – täpselt nii, nagu Sulle sobib!
 

 
Reiting Koolituskeskus on Eesti Töötukassa koolituskaardi koostööpartner.
 
Vaata meie Töötukassa koolitusi siit:  Koolitused

Soovin saada koolituspakkumisi

Sisesta enda e-posti aadress ning saa parimad pakkumised meilile

Mida kliendid meist arvavad?

Mati TiitKlient aastast 2002
(Furanio OÜ)

Usaldades oma raamatupidamise Reitingu hoolde, on mu süda täiesti rahul ning ei tule mõttessegi, et peaks selle pärast vähimalgi määral muretsema, sest kõik on alati ja õigel ajal tehtud. Ma olen oma tegemistes juhindunud ühest põhimõttest, mida soovitan ka teistel järgida: “kui sa teed midagi õigesti, siis tee seda edasi!” See lause kehtib 100% ka Reitingu raamatupidamisteenuse kasutamise kohta.