Tartu meeskond

Anneli Zirkel

Koolitusosakonna juhataja

5565 7804
anneli.zirkel@reiting.ee

Hellika Rohtmets

Kliendihaldur (Tartu ja e-õpe)

5332 6481
hellika.rohtmets@reiting.ee 

Ilona Vaagen

Koolitusjuht (hanked ja nõustamine)

5333 8365
ilona@reiting.ee

Marge Targama

Koolitusjuht

5307 2525
marge.targama@reiting.ee

Moon Meier

Koolitusjuht (eesti keele koolitused)

5859 0192

moon.meier@reiting.ee

Ingrid Rummo

Eesti keele koolitaja/koolitusjuht

53 644 008

ingrid.rummo@reiting.ee

Inna Kiting

Projektijuht

5568 4415
inna@reiting.ee

Larissa Andrejeva

Koolituste assistent (INSA hanked)

suhtluskeel eesti/vene

5384 4363

larissa@reiting.ee

Liis Kalbe

Kliendihaldur

(lapsehoolduspuhkusel)

Võta meiega ühendust

Soovin saada koolituspakkumisi

Sisesta enda e-posti aadress ning saa parimad pakkumised meilile

Mida kliendid meist arvavad?

Piret Sillaots"Ettevõtluse
baaskoolitus koos
äriplaani koostamisega"
märts 2022

Tahtsin teatada rõõmusõnumit! Minu äriplaan sai toetuse :)
Olen väga tänulik kogu abi ja toetuse eest. Ettevõtluskoolituse läbimine andis mulle julguse oma plaanid ellu viia ning alustada uut teekonda ettevõtjana.