Tartu meeskond

Anneli Zirkel

Koolitusosakonna juhataja

5565 7804
anneli.zirkel@reiting.ee

Hellika Rohtmets

Kliendihaldur (Tartu ja e-õpe)

5332 6481
hellika.rohtmets@reiting.ee 

Ilona Vaagen

Koolitusjuht (hanked ja nõustamine)

5333 8365
ilona@reiting.ee

Marge Targama

Koolitusjuht

5307 2525
marge.targama@reiting.ee

Moon Meier

Koolitusjuht (eesti keele koolitused)

5859 0192

moon.meier@reiting.ee

Ingrid Rummo

Eesti keele koolitaja/koolitusjuht

53 644 008

ingrid.rummo@reiting.ee

Inna Kiting

Projektijuht

5568 4415
inna@reiting.ee

Liis Kalbe

Kliendihaldur

(lapsehoolduspuhkusel)

Võta meiega ühendust

Soovin saada koolituspakkumisi

Sisesta enda e-posti aadress ning saa parimad pakkumised meilile

Mida kliendid meist arvavad?

Maiu Toots"Korteriühistu
raamatupidamine ja
maksud"
kevad 2020

Suurepärane lektor (Pille Kaarlõp). Vääriks 10 punkti, kuid alati tuleb jätta arenguvõimalus. Meeldis see, et ta ise teeb seda tööd igapäevaselt. Seega praktikuna ta teab, millele tähelepanu tuleb pöörata ning millised probleemid/küsimused võivad tekkida. Lisaks praktilistele oskustele on tal suurepärased esinemis-/õpetamisoskused. Edu talle edaspidiseks ning loodetavasti kohtume peagi.