Tartu meeskond

Anneli Zirkel

Koolitusosakonna juhataja

5565 7804
anneli.zirkel@reiting.ee

Hellika Rohtmets

Kliendihaldur (Tartu ja e-õpe)

5332 6481
hellika.rohtmets@reiting.ee 

Ilona Vaagen

Koolitusjuht (hanked ja nõustamine)

5333 8365
ilona@reiting.ee

Marge Targama

Koolitusjuht

5307 2525
marge.targama@reiting.ee

Ingrid Rummo

Eesti keele koolitaja

53 644 008

ingrid.rummo@reiting.ee

Inna Kiting

Hankespetsialist

5568 4415
inna@reiting.ee

Larissa Andrejeva

Koolituste assistent (INSA hanked)

suhtluskeel eesti/vene

5384 4363

larissa@reiting.ee

Liis Kalbe

Arendusspetsialist

liis.kalbe@reiting.ee

5859 0192

Võta meiega ühendust

Soovin saada koolituspakkumisi

Sisesta enda e-posti aadress ning saa parimad pakkumised meilile

Mida kliendid meist arvavad?

Kersti Arro"Personaliarvestuse
dokumentatsioon"
kevad 2020

Alguses arvasin, et veebipõhine koolitus ei ole päris see, aga tegelikult on väga mugav. Ma ei pidanud hommikul vara ärkama, et bussiga Tartusse sõita ja pärast tagasi. Oluline aja kokkuhoid. Ja täiesti tehtav veebipõhiselt. Kõigil osalejatel võiks siiski olla kaameraga arvuti, siis on ikka tunda, et oledki klassiruumis.