Haridustöö ja psühholoogia

Andragoogika ehk täiskasvanute koolitaja koolitustega oma ala spetsialistiks

 
Andragoogika valdkonna kursuse läbimisel omandatud teadmised ja saad  hulgaliselt praktilisi kogemusi ja teadmisi, et olla parim oma valdkonnas! Meie kodulehelt leiad erinevaid täiskasvanute koolitajale sobivaid andragoogika kursuseid, mis lähtuvad elukestva õppe põhimõtetest ning kujundavad ja täiendavad Sinu kompetentse.
 
Osaledes meie koolitustel, saad osa õppest, kus:
 

  • koolitavad oma valdkonna praktikud,
  • lisaks kaasaegsetele teoreetilistele teadmistele saad palju praktilisi oskusi, mida koheselt töös rakendada,
  • lisaks erialastele teadmistele arendada ka oma üldpädevusi, mida oma töös vajad, 
  • Sinu õppimist toetab koolituskeskuse meeskond, kes on igati abiks kui vajad nõustamist või tuge oma arenguteel, 
  • vajadusel saame koostada Sulle  individuaalse õppekava, mille koostamisel on arvestatud kõiki täiskasvanute koolituse seaduses toodud nõudeid ning mille eduka läbimise järgselt ootab Sind tunnistus, mis tõendab sinu omandatud teadmisi ja oskusi,
  • aitame Sul soovi korral valmistuda täiskasvanute koolitaja kutse – eksamiks,
  • koolituste arendamisel võtame alati arvesse osalejate tagasisidet. Väljanoppeid kursuse tagasisidest saad lugeda siit

 

Andragoogika sihtgrupp 

 
Meie kursused sobivad Sulle, kui soovid tööle asuda andragoogika valdkonnas, nt täiskasvanute koolitajana täiendõppes, sisekoolitajana ettevõttes, koolitusjuhina või ka õpetajaks kutsekoolis või täiskasvanute gümnaasiumis.
 
Täiskasvanute koolitaja koolitusele ootame nii alustavaid koolitajaid  kui ka neid, kes soovivad täiendada oma koolitamise oskusi tööks täiskasvanutega. 
 
Vaatme meie koolituskalendrit siit: Koolituskalender
 

Personaalne õppekava ja koolituse maht

 
Lisaks kodulehel olevatele andragoogika valdkonna kursustele on Sul võimalik meiega ühendust võtta ning kokku leppida personaalne õppekava. Veel on võimalik osaleda enda valitud õppepäevadel, mille teemasid vajad kõige enam (näiteks “Keerukad olukorrad koolitusel”, “Õppematerjalide, esitluse ning e-portfoolio koostamise võimalused” ja “Erivajadustega õppija klassiruumis”). Kursuse pikkused sõltuvad Sinu tehtud valikust ning võivad varieeruda alates päevastest koolitustest kuni 4 kuud kestvate koolitusteni.
 

 
Reiting Koolituskeskus on Eesti Töötukassa koolituskaardi koostööpartner. 
 
Vaata meie Töötukassa koolitusi siit:  Koolitused
 
Koolituskeskus Reiting on KFLi (Eesti Koolitus- ja Konsultatsioonifirmade Liidu) liige alates 2021 aastast.

Soovin saada koolituspakkumisi

Sisesta enda e-posti aadress ning saa parimad pakkumised meilile

Mida kliendid meist arvavad?

Marite Butkaite"Täiskasvanute
koolitaja koolitus"
sügis 2020

Läbisin koolituse eelmisel sügisel. Soovitan soojalt! Minu jaoks sobis väga hästi! Olin vahelduva eduga päevatöö kõrvalt loovkirjutamisega seotud koolitusi ja töötube teinud umbes kümmekond aastat. Reitingu koolituse läbimine oli minu jaoks väga väga hea asi.
Sai kunagi õpitu ja aastate jooksul kogetu uuesti läbi võetud. Tagasivaate ja värskendamisena väga hea ning sai ka uusi oskusi-teadmisi. Samuti sobis mulle see seetõttu, et oli nii teooriat kui ka praktikat. Võin öelda, et paari kuu jooksul toimus intensiivne töö, mille tulemusi on tundsin - et ikka soovin oma tulevikku siduda õpetamise ja juhendamisega. 🙂
Hea on ka see, et kursuse jooksul käiakse läbi erinevad teemad alates täiskasvanute koolitamise ABC-st lõpetades erinevate tehnoloogialahendustega. Rääkimata videotreeningust ja võimalusest osaleda praktikapäeval.